Náhlavný diel 3M™ Versaflo™ série S, veľký, S-133L

 • 3M ID 7000000142

Náhlavný diel so zabudovaným hlavovým upínacím systémom. Diel chráni hlavu a tvár používateľa.

Chráni oči a tvár v súlade s normou EN166 – postriekanie kvapalinou a slabý náraz (trieda F). Rovnaká trieda odolnosti proti nárazu ako ochranné okuliare!

Vyrobený z univerzálneho cenovo priaznivého materiálu. Náhlavný diel 3M™ S-133 je základným náhlavným dielom, ktorý možno používať s respiračným systémom s pohonom vzduchu.

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Náhlavný diel so zabudovaným hlavovým upínacím systémom. Diel chráni hlavu a tvár používateľa
 • Chráni oči a tvár v súlade s normou EN166 – postriekanie kvapalinou a slabý náraz (trieda F). Rovnaká trieda odolnosti proti nárazu ako ochranné okuliare!
 • Vyrobený z univerzálneho cenovo priaznivého materiálu. Náhlavný diel 3M™ S-133 je základným náhlavným dielom, ktorý možno používať s respiračným systémom s pohonom vzduchu

Náhlavný diel s integrovaným náhlavným krížom poskytuje krytie hlavy a tváre, ako aj ochranu očí a tváre, pred rozliatymi kvapalinami a odolnosť proti nárazu s nízkou energiou (stupeň F) podľa EN166, rovnaká klasifikácia pre odolnosť proti nárazu ako u niektorých bezpečnostných okuliarov. Integrovaný kríž môže byť vhodný pre aplikácie, ktoré vyžaduje častú výmenu celej náhlavnej súpravy, ako napr. farmaceutická výroba alebo v situáciách, kde je menej znečistenia vonkajšej látky. Na likvidáciu je možné sústavu kríža a komponenty prívodu vzduchu rýchlo odstrániť a oddeliť na jednotlivé odpadové toky, ak sú k dispozícii príslušné zariadenia.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Súvisiace Produkty

Celková dĺžka (metricky) 0.25 Meter
Celková výška (metricky) 0.2 Meter
Celková šírka (metricky) 0.24 Meter
Dodatočná ochrana Ochrana vlasov
Farba produktu Biela
Iskrovo bezpečný Áno
Materiál 2-vrstvová polypropylénová netkaná/laminovaná fóliová tkanina, PETG
Množstvo v balení 1
Odporúčané pri aplikáciách Farmaceutická výroba, Lakovanie, Lekárstvo a zdravotníctvo, Poľnohospodárstvo, Výroba potravín a nápojov
Pracovné prostredie Potreba pohyblivosti
Produktová séria S-séria
Typ ochrany Ochrana dýchacích ciest
Typ overalu Letiace častice s nízkou energiou/prach, Plyny, výpary a častice, Rozstrek kvapalín
Typ produktu Hlavové diely
Vlastnosti Integrovaný hlavový upínací systém
Značky Versaflo™

Často kupované spolu