1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Hmoty a leštidlá
 4. Hrubé leštiace zmesi
 5. 3M™ BRÚSNA PASTA FASTCUT PLUS EXTREME, 1 KG, ZELENÁ, 51815

3M™ BRÚSNA PASTA FASTCUT PLUS EXTREME, 1 KG, ZELENÁ, 51815

 • 3M ID 7100138236
 • UPC 04054596420397

Výnimočne vysoká rýchlosť brúsenia

Pri leštení rovnakej plochy budete potrebovať o 20 až 25 % menej produktu ako pri štandardnom prostriedku Fast Cut + / XL.

Získajte vynikajúcu lesklú povrchovú úpravu

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 810KB)Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

Detaily

Zvýraznenie
 • Výnimočne vysoká rýchlosť brúsenia
 • Pri leštení rovnakej plochy budete potrebovať o 20 až 25 % menej produktu ako pri štandardnom prostriedku Fast Cut + / XL
 • Získajte vynikajúcu lesklú povrchovú úpravu
 • Zabráňte plytvanie sprejom

3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme je brúsna kvapalinová zložka na rýchle brúsenie, ktorá je určená na rýchle odstraňovanie škrabancov po brúsení a vyhladzovaní s prostriedkami 3M 260L P1500 a potom Trizact 3000. Používajte ju so zelenou podložkou z radu farebných zložiek 3M™.

Abrazívna leštiaca kvapalina na rýchle obrusovanie materiálu 3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme je určená na rýchle odstránenie brúsnych škrabancov po procese zjednocovania alebo odstraňovania prachových zŕn pomocou prípravku 3M 260L P1500 a potom produktom Trizact 3000, pričom získate vysokú lesk v prípade čerstvého aj vyzretého autolaku. Používajte s rotačnou alebo orbitálnou leštičkou s nasadeným zeleným kotúčom 3M™ spolu s farebne rozlíšeným radom leštiacich pást. Náš prípravok 3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme je jednou z oceňovaných farebne rozlíšených leštiacich pást najnovšej generácie určený na všetky druhy opráv alebo obnovy laku, napríklad v dôsledku oxidácie, povrchových škrabancov, škrabancov z umývačky a pod. Umožňuje dosiahnuť dokonalý lesk.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Objem 865 mL
Použitie Brúsenie a leštenie, Leštenie, Najtvrdšie lakované povrchy, Odstránenie škrabancov, Použitie zariadenia, Povrchová úprava laku, Riešenie pre povrchovú úpravu laku, Vytvrdený lak
Typ povrchu Lak
Veľkosť kontajnera (metricky) 1 kg
Značky Perfect-It™

Súvisiace Produkty