1. 3M Slovensko
  2. 3M výroba
  3. Produkty pre údržbu, opravy a prevádzku (MRO): Optimalizácia/riešenie problémov
3M výroba
Optimalizácia/riešenie problémov: Opravy a prerábky v rámci údržby, opráv a prevádzky (MRO)
Riešime vaše výzvy. Každý deň.

Priemyselné lepidlá a pásky 3M na údržbu, opravu a prevádzku (MRO) – potrebné každý deň.

Údržba , opravy a prevádzka sú bezpečnejšie a efektívnejšie, keď máte vždy po ruke tie správne produkty. Vďaka rôznorodosti a nepredvídateľnosti opráv v rámci údržby nie je správa spotrebného materiálu jednoduchá. Na základe desiatok rokov skúseností s podporou profesionálov z rôznych odvetví priemyslu zahŕňa sortiment pre MRO od spoločnosti 3M viac ako 100 produktov v baleniach vhodných na uľahčenie nákupu, použitia a sledovania zásob. Súčasťou sú výrobky potrebné na univerzálne čistenie, opravy a údržbu, maskovanie a ochranu, lepenie a tmelenie, balenie a mnoho ďalších činností.Výrobky 3M sú pre každodenné využitie sú praktickým prostriedkom pre riešenie väčšiny požiadaviek v oblasti lepidiel a pások v rámci MRO.Maskovacie, lepiace a textilné pásky

3M™ Maskovacie pásky – teraz je jednoduché vybrať si tú najvhodnejšiu pásku pre vašu prácu .Toto zjednodušné portfólio je navrhnuté podľa zvyšujúceho sa výkonu a na dosiahnutie spoločného cieľa - úspešne dokončiť prácovné úlohy. 3M™ Lepiace a textilné pásky sa vyznačujú mimoriadnou priľnavosťou bez ohľadu na to, či je povrch hladký alebo drsný, či sa jedná o jednorazové alebo trvalé použitie. Spoločnosť 3M™ disponuje portfóliom spoľahlivých pások, ktoré vám umožnia prácu dokončiť.


Baliace pásky na zalepovanie krabíc , vysokopevné pásky vystužené skleným vláknom a odvíjače

Spoločnosť 3M™ ponúka celý rad veľmi účinných, trvalo spoľahlivých systémov na lepenie kartónových škatúľ a špičkových pások s vysokou pevnosťou, ktoré sú vyrobené tak, aby spĺňali prakticky všetky požiadavky na balenie, zväzovanie alebo vystužovanie. Ponúkajú kvalitu, ktorá udržuje výrobné linky v chode pri menšom množstve prerušení a zaručuje, aby boli balíky pri doručení uzavreté.


Špeciálne jednostranné pásky

Nezáleží na situácii, v ktorej používate pásku, vždy máte k dispozícii špeciálnu pásku 3M™, ktorá vám pomôže tlmiť, odrážať, chrániť, označovať, maskovať, odpudzovať, farebne označovať, zakrývať, znižovať hlučnosť a vykonávať mnoho ďalších činností.


Lepiace transferové pásky a obojstranné pásky

Všestrannosť, praktickosť a rýchlosť. Práve to Vám ponúknu obojstranné pásky , transferové pásky a transferové pásky Scotch® ATG v priemyselných aplikáciách. Rýchlo spájajú, lepia, upevňujú alebo laminujú materiály ako papier, plast, kov, penu a iné.


3M™ VHB™ pásky a obojstranné penové pásky

3M™ VHB™ je prekvapivo pevný, rýchly a jednoduchý spôsob, ako vytvoriť odolné a spoľahlivé spoje.Pásky 3M™ VHB™ otvárajú svet možností nahrádzania nitov, skrutiek, a zvarov . Zlepšujú možnosti návrhu a konštrukcie, estetiku a produktivitu.

3M™ Dual Lock™ Rozoberateľné spojovacie prvky

Jednoduché uvoľnenie. Stovky opätovných upevnení v okamihu. Unikátny dizajn v tvare hríbu, ktorý zabezpečí ich zacvaknutie a stabilné rozoberateľné spojenie. Na pevné, spoľahlivé a opakovateľné uzatvorenie alebo upevnenie.

Spojte sa s nami

Sme tu pre vás.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M, alebo nám zavolajte na číslo 00421 2 49105211.
Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M, alebo nám zavolajte na číslo 00421 2 49105211.