3M™ Whiteboard Film WH-111

 • 3M ID 7000008067
 • UPC 04548623545325

Aplikácia iba na rovné povrchy.

Hrúbka 0,17 mm

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 240KB)

Detaily

Zvýraznenie
 • Aplikácia iba na rovné povrchy
 • Hrúbka 0,17 mm

Samolepiaca fólia na bielu tabuľu WH-111 je lesklá biela polyesterová fólia, ktorá sa môže použiť ako biela tabuľa. Texty a nákresy vodnými značkovačmi na bielej tabuli možno ľahko zotrieť. Jej povrch s vysokým leskom zaisťuje zážitok z dokonale hladkého písania. Pre svoju tenkosť a nízku hmotnosť maximalizuje aktívny priestor zasadacích miestností v porovnaní s tradičnými bielymi tabuľami a samostatne stojacimi riešeniami.

You should insist on DI-NOC™ Architectural Finishes because it is lightweight and self-adhering, and can be applied on site to the exsisting substrate, reducing labor and material cost compared to natural materials. With DI-NOC™ products, you create a who

Špecifikácie

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Súvisiace Produkty

Adhezívne vlastnosti Citlivé na tlak, Výpust vzduchu
Aplikačný povrch Ploché
Celková dĺžka (metricky) 30 Meter
Celková šírka (metricky) 1250 milimeter
Hrúbka fólie (metrické jednotky) 0.2 milimeter
Interiér/exteriér Interiér
Kód produktu WH-111
Lepidlo Controltac/Comply Comply™
Maximálna teplota aplikácie (°C) 38 Stupeň Celzia
Minimálna teplota aplikácie (°C) 12 Stupeň Celzia
Návrhový vzor Biela tabuľa
Odstrániteľnosť Nie je odnímateľný
Použitie Biela tabuľa
Povrchová úprava Lesklé
Spôsob aplikácie Suché
Typ filmu Polyester
Vlastnosti Nárok na kredity LEED
Značky DI-NOC™