1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Lepiace, montážne a transferové pásky
 5. Lepiace transferové pásky
 6. 3M™ Transferová lepiaca páska 9671LE, konfigurovateľný produkt

3M™ Transferová lepiaca páska 9671LE, konfigurovateľný produkt

3M ID 7100104774
 • Skvele drží na materiáloch s nízkou povrchovou energiou (LSE) vrátane práškových náterov a plastov, ako je napríklad polypropylén (PP).
 • Vďaka vynikajúcej priľnavosti ku kovom a materiálom s vysokou povrchovou energiou sa hodí na lepenie úplne odlišných materiálov.
 • Lepidlo má vynikajúcu pevnosť lepeného spoja v šmyku a neodchlipuje sa.
 • Dobrá odolnosť voči priemyselným a spotrebným chemikáliám a vlhkosti
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti
Podrobnosti o produkte

Jedná sa o 0,05 mm tenkú univerzálne, trhom preverenú transferovú pásku s oddeľovacou krycou vrstvou z papiera. Vďaka akrylátovému lepidlu 3M™ 300LSE má táto páska dlhodobú a overenú povesť spoľahlivého výrobku, ktorý umožňuje zlepiť celý rad podobných alebo úplne odlišných materiálov, ako sú kovy, väčšina plastov, sklo, papier a lakované povrchy.

Univerzálna páska s predným postavením na trhu Ak požadujete mimoriadne lepiace vlastnosti a tenký profil, použite našu transferovú lepiacu pásku 3M & trade; 9671LE. Táto páska predstavuje riešenie s predným postavením na trhu v oblasti lepenia plastov so širokým využitím v celej rade priemyselných odvetví. Je odolná voči chemikáliám a vlhkosti a má skvelé lepiace vlastnosti v širokom rozsahu teplôt (40 & ordm; C až 148 & ordm; C). Pevnosť lepeného spoja závisí na čase a teplote a vykazuje veľmi vysokú počiatočnú priľnavosť. Pásku tvorí potlačený viacvrstvový sulfátový papier s gramážou 311 g / m2, vďaka čomu ide o ideálnu voľbu v oblasti vysekávanie a spracovávanie materiálov. Silnejší krycia vrstva umožňuje jej ľahšie odlepenie. K výrobe tejto pásky, ktorá pochádza z rovnakej rady ako akrylátové lepidlo s vysokou pevnosťou 3M & trade; 300LSE, sa používa výrobný proces bez použitia rozpúšťadiel. Transferová lepiaca páska s dvojitou krycou vrstvou 3M ™ 9671LE spĺňa požiadavky normy UL 969 (referenčný súbor PGGU2.MH26206). Odporúčané použitie Spotrebná elektronické prístroje, napríklad telefóny, tablety a nositeľná zariadení Priemyselné elektronické prístroje, napríklad pracovné stanice Lepenie zostáv z plastových dielov v rôznych priemyselných odvetviach Rôzne zostavy v automobilovom priemysle Aplikácie a montáž dielov na prístroje Výroba lekárskeho vybavenia a prístrojov Bežné priemyselné využitie, napríklad pripájanie plastových dielov Vynikajúca priľnavosť k rôznym povrchom Akrylátové lepidlo s vysokou pevnosťou 3M & trade; 300LSE patrí do radu akrylátových lepidiel s veľmi vysokou pevnosťou lepeného spoja na väčšine povrchov z celej rady podobných alebo aj úplne odlišných materiálov. Možno ho použiť na väčšinu plastov, kovov, sklo, papier a lakované povrchy. Je odolné voči chemikáliám, rozpúšťadlám a vlhkosti. Jeho lepiace vlastnosti sú zachované pri teplote až do 148 & deg; C. Čo je to transferová lepiaca páska? Transferová lepiaca páska je obojstranná lepiaca páska, ktorá sa skladá z jednotnej samolepiacej vrstvy nanesenej na špeciálnu oddeľovaciu kryciu vrstvu. Pri aplikácii stačí pásku priložiť lepiacou stranou na povrch a po odlúpnutiu krycej vrstvy sa odkryje zadná strana s vrstvou lepidla, na ktorú možno prilepiť ďalší materiál. Tieto lepidlá a krycie vrstvy môžu mať rôznu hrúbku, čo umožňuje široké možnosti využitia v celej rade priemyselných odvetviach. Obmedzenie škodlivých procesov Táto lepiaca páska 3M & trade; je príkladom výrobku vyrobeného prostredníctvom výrobného procesu bez použitia rozpúšťadiel. Zakúpením tejto pásky namiesto pásky, ktorá bola vyrobená prostredníctvom výrobného procesu s použitím rozpúšťadiel, prispievate k zníženiu emisií skleníkových plynov Scope 3, kategória 1, ktorých objem môže vaša spoločnosť sledovať. Emisie Scope 3 sú všetky nepriame emisie, ktoré sa objavia v hodnotovej reťazci oznamujúca spoločnosti, vrátane emisií z výrobných a nadväzujúcich procesov.

 • Skvele drží na materiáloch s nízkou povrchovou energiou (LSE) vrátane práškových náterov a plastov, ako je napríklad polypropylén (PP).
 • Vďaka vynikajúcej priľnavosti ku kovom a materiálom s vysokou povrchovou energiou sa hodí na lepenie úplne odlišných materiálov.
 • Lepidlo má vynikajúcu pevnosť lepeného spoja v šmyku a neodchlipuje sa.
 • Dobrá odolnosť voči priemyselným a spotrebným chemikáliám a vlhkosti
 • Ideálne riešenie pre bežné lepenie a spájanie širokej škály materiálov
Špecifikácie
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky)
0,05 milimeter
Celková šírka (metricky)
1372 milimeter
Maximálna prevádzková teplota (°C)
149 Stupeň Celzia
Typ lepidla
Akryl s nízkou povrchovou energiou 300LSE