3M™ Káblový lubrikant LUB-I, 18,9l

 • Číslo dielu LUB1892
 • 3M ID 7100036984

Vďaka nízkemu koeficientu trenia je ťahanie káblov jednoduchšie a bezpečnejšie a je možné ho uskutočniť s menším rizikom poškodenia káblov vplyvom ťahania.

Bezfarebný, rozpustiteľný vo vode. Nezanecháva škvrny a umožňuje rýchle a jednoduché vyčistenie.

Jednoduché použitie. Keďže je na báze vody, nezanecháva žiadne zvyšky.

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

Detaily

Zvýraznenie
 • Vďaka nízkemu koeficientu trenia je ťahanie káblov jednoduchšie a bezpečnejšie a je možné ho uskutočniť s menším rizikom poškodenia káblov vplyvom ťahania
 • Bezfarebný, rozpustiteľný vo vode. Nezanecháva škvrny a umožňuje rýchle a jednoduché vyčistenie
 • Jednoduché použitie. Keďže je na báze vody, nezanecháva žiadne zvyšky
 • Teplotne stále v rozsahu –5 °C až +45 °C

3M™ káblový lubrikant LUB-I je prehľadný biely polymérový gél na vedenie a káble s jednoduchým použitím. Lubrikant znižuje trenie, čím zmenšuje riziko poškodenia káblov pri ťahaní.

Nízky koeficient trenia maziva na ťahanie vodičov 3M™ LUB-I 0,95 l znižuje riziko poškodenia obalu kábla pri ťahaní. Toto mazivo tvorí priesvitný biely polymérový gél, ktorý sa nerozteká ani neoddeľuje v dôsledku starnutia za tepla alebo za studena. Manipuluje sa s ním ľahko a aplikuje sa na káble bez stekania alebo kvapkania. Pred ukončením alebo spojením umožňuje plynulejšie, bezpečnejšie a čistejšie ťahanie vodiča. Toto mazivo je bezfarebné, nezanecháva škvrny a rýchlo sa čistí, pretože je rozpustné vo vode. Vďaka nízkemu obsahu pevných častíc sa kanál tak neblokuje v prípade, ak sa vyžaduje ďalšie ťahanie. Zostáva husté, hladké a pripravené na použitie pri teplotnom rozsahu medzi –5 °C a +45 °C.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.