3M™ ATG lepiaca prenosová páska 928

 • 3M ID 7100016838
 • UPC 00021200839771

Vysoko lepivé - nízko lepivé premiestňovateľné lepidlo citlivé na tlak, ktoré umožňuje odstránenie z papierov, fólií a filmov.

ATG páskový systém pre kontrolované používanie lepidla, pri ktorom sa vložka navinie do ATG aplikátora. Priľne pri kontakte a funguje na rôznych kombináciách substrátov a materiálov.

ATG páskový systém je mnohostranný, pohodlný a rýchlo a ľahko sa používa. Nezanecháva nečistoty a nie je potrebné čistenie. Ide o úspornú náhradu nitov, svoriek, skrutiek, svorníkov, tekutých lepidiel. Bezpečnejší ako tavené lepidlá.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Vysoko lepivé - nízko lepivé premiestňovateľné lepidlo citlivé na tlak, ktoré umožňuje odstránenie z papierov, fólií a filmov
 • ATG páskový systém pre kontrolované používanie lepidla, pri ktorom sa vložka navinie do ATG aplikátora. Priľne pri kontakte a funguje na rôznych kombináciách substrátov a materiálov
 • ATG páskový systém je mnohostranný, pohodlný a rýchlo a ľahko sa používa. Nezanecháva nečistoty a nie je potrebné čistenie. Ide o úspornú náhradu nitov, svoriek, skrutiek, svorníkov, tekutých lepidiel. Bezpečnejší ako tavené lepidlá

2,0 mil, 400/1000 vysoko lepivý/nízko lepivý akryl, obrátená rana, páska s dvojitým povlakom na tlak citlivého lepidla s nosičom tkaniva na podšívke z potiahnutého sulfátového papiera. Pre použitie so Scotch® ATG aplikátormi lepidiel.

Akrylátové lepidlo 400 sa používa na všeobecné účely, akrylátové lepidlo 1000 je nízko lepivé lepidlo umožňujúce odstránenie alebo premiestnenie z mnohých filmov, fólií, papierov, atď.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Súvisiace Produkty

Celková dĺžka (metricky) 33 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.05 milimeter
Celková šírka (metricky) 12 milimeter
Farba primárnej krycej vrstvy Biela
Farba produktu Biela
Hrúbka lepidla na prednej strane (metrické jednotky) 0.03 milimeter
Hrúbka podkladovej vrstvy (nosiča) (metrické jednotky) 0.05 milimeter
Hrúbka primárnej krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.15 milimeter
Jednotiek na obal 72.0
Odvetvia Maloobchod, Papier, Spotrebný tovar, Spracovanie dreva, Tlač, Všeobecný priemysel
Podkladový materiál (nosič) Tkanina
Počet strán s lepidlom Obojstranné
Typ lepidla Diferenciálne lepidlo
Typ lepidla na prednej strane Akryl s vysokou priľnavosťou 400
Značky Scotch®