3M™ ATG lepiaca prenosová páska 928

  • 3M ID 7100016838
  • UPC 30021200839772,50021200839776,00021200839771

Vysoko lepivé - nízko lepivé premiestňovateľné lepidlo citlivé na tlak, ktoré umožňuje odstránenie z papierov, fólií a filmov.

ATG páskový systém pre kontrolované používanie lepidla, pri ktorom sa vložka navinie do ATG aplikátora. Priľne pri kontakte a funguje na rôznych kombináciách substrátov a materiálov.

ATG páskový systém je mnohostranný, pohodlný a rýchlo a ľahko sa používa. Nezanecháva nečistoty a nie je potrebné čistenie. Ide o úspornú náhradu nitov, svoriek, skrutiek, svorníkov, tekutých lepidiel. Bezpečnejší ako tavené lepidlá.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
  • Vysoko lepivé - nízko lepivé premiestňovateľné lepidlo citlivé na tlak, ktoré umožňuje odstránenie z papierov, fólií a filmov
  • ATG páskový systém pre kontrolované používanie lepidla, pri ktorom sa vložka navinie do ATG aplikátora. Priľne pri kontakte a funguje na rôznych kombináciách substrátov a materiálov
  • ATG páskový systém je mnohostranný, pohodlný a rýchlo a ľahko sa používa. Nezanecháva nečistoty a nie je potrebné čistenie. Ide o úspornú náhradu nitov, svoriek, skrutiek, svorníkov, tekutých lepidiel. Bezpečnejší ako tavené lepidlá

2,0 mil, 400/1000 vysoko lepivý/nízko lepivý akryl, obrátená rana, páska s dvojitým povlakom na tlak citlivého lepidla s nosičom tkaniva na podšívke z potiahnutého sulfátového papiera. Pre použitie so Scotch® ATG aplikátormi lepidiel.

Akrylátové lepidlo 400 sa používa na všeobecné účely, akrylátové lepidlo 1000 je nízko lepivé lepidlo umožňujúce odstránenie alebo premiestnenie z mnohých filmov, fólií, papierov, atď.

Súvisiace produkty

Celková dĺžka (metricky) 33 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,05 milimeter
Celková šírka (metricky) 12 milimeter
Farba primárnej krycej vrstvy Biela
Farba produktu Biela
Hrúbka lepidla na prednej strane (metrické jednotky) 0,03 milimeter
Hrúbka podkladovej vrstvy (nosiča) (metrické jednotky) 0,05 milimeter
Hrúbka primárnej krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,15 milimeter
Jednotiek na obal 72.0
Odvetvia Spotrebný tovar, Maloobchod, Všeobecný priemysel, Spracovanie dreva, Tlač, Papier
Podkladový materiál (nosič) Tkanina
Počet strán s lepidlom Obojstranné
Typ lepidla Diferenciálne lepidlo
Typ lepidla na prednej strane Akryl s vysokou priľnavosťou 400
Značky Scotch®

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M