1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Vymedzovacie a výstražné pásky
 5. Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 767I, červená/biela, 2 palce x 36 yardov, 24 kusov v balení

Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 767I, červená/biela, 2 palce x 36 yardov, 24 kusov v balení

3M ID 7100015266
 • Dá sa natiahnuť a prispôsobuje sa zakriveným povrchom a miestam v okolí rohov
 • Pri aplikáciách bezpečnostného značenia odoláva abrázii, oderu, vlhkosti
 • Na polyvinylovej zadnej strane sú potlačené žiarivé červené a biele pruhy, aby bola páska dobre viditeľná
 • Gumové lepidlo poskytuje okamžité priľnutie
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Dá sa natiahnuť a prispôsobuje sa zakriveným povrchom a miestam v okolí rohov
 • Pri aplikáciách bezpečnostného značenia odoláva abrázii, oderu, vlhkosti
 • Na polyvinylovej zadnej strane sú potlačené žiarivé červené a biele pruhy, aby bola páska dobre viditeľná
 • Gumové lepidlo poskytuje okamžité priľnutie

Pásku na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 767 sme vyvinuli na označovanie nebezpečných oblastí, vyčnievajúceho vybavenia a nízko visiacich predmetov v záujme predchádzania nehodám a znižovania počtu úrazov v továrňach, skladoch a nemocniciach. Naša odolná polyvinylchloridová (PVC) zadná vrstva je ohybná a prispôsobivá okolo rohov, ako aj na zakrivených a nepravidelných povrchoch.

Okamžitá aplikácia a jednoduché odstránenie Na polyvinylchloridovej zadnej vrstve sú potlačené žiarivé farby, červená a biela, aby bola páska dobre viditeľná a pomohla predchádzať úrazom na pracovisku. Pásku na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 767 sme navrhli primárne na použitie v interiéri, kde sa dá rýchlo aplikovať na čisté a suché povrchy s možnosťou natiahnutia a prispôsobenia na miestach so zakrivenými povrchmi a v oblasti rohov, pričom sa dá jednoducho odstrániť. Gumové lepidlo na páske odoláva vlhkosti a najbežnejším rozpúšťadlám. Jeho rýchla priľnavosť je zárukou okamžitej adhézie, dlhodobej trvácnosti spoja a čistého odstraňovania pásky v jednom kuse. Odporúčané aplikácie Vyznačovanie pruhov Vyznačovanie podlahy Bezpečnostné rozlišovanie Vyznačovanie nebezpečenstva Rozlišovanie Farebné kategorizovanie Chránenie povrchu alebo oblasti Zväzovanie Farebná kategorizácia podľa BOZP Spravte z pásky na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 767 vašu prvú voľbu pri vyznačovaní tesných bodov či pohyblivých častí strojového vybavenia za účelom varovania alebo na dočasné označenie podlahy v okolí vybavenia či rozliatych tekutín. Označujte, rozlišujte, farebne kategorizujte, zapečaťte spoje a skúste si ešte mnoho ďalších využití Vinylová páska 767 sa vynikajúc hodí na mnohé miesta, či už na bezpečnostné značenia, farebné kategorizovanie, ochranu pred oderom, pečatenie spojov, spájanie alebo iné všeobecné využitia. Ak sa na vyznačenie dráhy namiesto náteru použije naša vinylová páska, eliminuje sa tým potreba vetrania rozpúšťadiel obsiahnutých v nátere. Keďže sa naše vinylové pásky dajú rýchlo a čistým spôsobom odstrániť, predstavujú tiež rýchlejšie, univerzálnejšie a navyše lacnejšie riešenie ako náter. Prichádzame s lepšími nápadmi prostredníctvom vedy a inovácií V našej divízii priemyselných lepidiel a pások 3M aplikujeme vedu aplikácie lepidiel pri koncipovaní inovatívnych riešení, ktoré vylepšujú dizajnérske a výrobné procesy podnikov z celého sveta. Naše technológie zákazníkom ako ste vy v konečnom dôsledku pomáhajú rýchlejšie a efektívnejšie prinášať na trh konkurencieschopné produkty.

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.