3M™ MDT Teplom zmršťujúce sa trubice 19,0/6,0 mm, čierne

 • 3M ID 7000099080

Polyolefínové rúrky

Stredová stena

Ochrana kábla

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Polyolefínové rúrky
 • Stredová stena
 • Ochrana kábla
 • Bez obsahu halogénov
 • 1 m dĺžka
 • Samozhášavá trubica je určená na použitia do 600 V

3M™ MDT je teplom zmrštiteľná trubice so stredovou stenou z polyolefínu. Pomer zmršťovania je až 4,5: 1, min. teplota zmršťovania je 135 ° C, pracovná teplota je -55 ° C až + 130 ° C. V súlade s RoHS, bezhalogénové a bez PBDE. Dobrá chemická odolnosť.

3M™ MDT je polyolefínová teplom zmršťujúca sa trubica so strednou hrúbkou steny. Zmršťovací pomer až do 4.5:1, minimálna teplota zmrštenia je 135 °C, prevádzková teplota je –55 °C až +130 °C. MDT je v súlade so smernicou RoHS, bez obsahu halogénov či PBDE látok a poskytuje dobrú odolnosť voči chemikáliám. MDT je špeciálne navrhnutá trubica so stredne hrubou stenou, ktorá poskytuje odolnú a pružnú izoláciu a je ideálna pre ochranu káblových spojov a koncoviek pri použití v interiéri. MDT je k dispozícii vo veľkostiach od 12,0/3,0 mm do 120,0/40,0 mm s hrúbkou steny (po odobratí) 2,5 – 3,3 mm v čiernom prevedení. Bežne dodávané v štandardnom balení kusov dlhých 1 m. Certifikáty/schválenia: Certifikáty: Lloyds Register of Shipping Certificate 95/30032/Germanischer Lloyd Certificate 93863-86HH/IEC 60684-3-247: koncept 2008 vydanie 1.0.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Aplikácia napätia Nízke napätie
Bezhalogénové Áno
Celková dĺžka (metricky) 1 Meter
Celkový priemer (metricky) 19 milimeter
Dĺžka uvoľnenej trubice (metrické jednotky) 1 Meter
Farba produktu Čierna
Izolačná pevnosť (V/míľ) 11 kV / mm
Materiál Polyolefín
Maximálna prevádzková teplota (°C) 130 Stupeň Celzia
Odolné proti UV žiareniu Áno
Pomer zmrštenia 3:1
Použitie Elektrická izolácia
Prevádzkový teplotný rozsah (°C) -55 °C to 130 °C
S vnútorným lepidlom Nie
S vrstvou lepidla No
Schválenie UL Nie
Spomaľujúce horenie Nie
Typ kábla Akýkoľvek druh kábla
Typ produktu Zmršťovanie
Typ spojky Teplom zmrštiteľné
20 of 25