1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pokročilé materiály
 4. Sklenené bubliny
 5. 3M™ Glass Bubbles iM16K, 45 kg/SM Case

3M™ Glass Bubbles iM16K, 45 kg/SM Case

 • Číslo produktu 3M iM16K
 • 3M ID 7000080404

Sklené guličky iM16K sú duté (ako aj všetky ostatné sklenené guličky 3M) a dostatočne silné, tým sú odolné vstrekovacím procesom. Použitím 3M Sklenených guličiek je možné zvýšiť výrobnú kapacitu z dôvodu nižšieho množstva materiálu na chladenie. V konečnom dôsledku je možné dosiahnuť zlepšenie periódu cyklov o 15-25%, a tým zvýšenú výrobu produktov za minútu, za hodinu, za rok.

Zlepšená stabilita, nižšia deformácia produktov vstrekovacích procesov.

Zníženie hmotnosti produktov vedie k významným výhodám, ako prispievanie k ľahšiemu narábaniu s dielmi, k zníženiu prenosných nákladov a k úspore paliva.

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Sklené guličky iM16K sú duté (ako aj všetky ostatné sklenené guličky 3M) a dostatočne silné, tým sú odolné vstrekovacím procesom. Použitím 3M Sklenených guličiek je možné zvýšiť výrobnú kapacitu z dôvodu nižšieho množstva materiálu na chladenie. V konečnom dôsledku je možné dosiahnuť zlepšenie periódu cyklov o 15-25%, a tým zvýšenú výrobu produktov za minútu, za hodinu, za rok
 • Zlepšená stabilita, nižšia deformácia produktov vstrekovacích procesov
 • Zníženie hmotnosti produktov vedie k významným výhodám, ako prispievanie k ľahšiemu narábaniu s dielmi, k zníženiu prenosných nákladov a k úspore paliva

3M™ Sklenené guličky iM16K majú hustotu 0,46 g/cc a izostatickú odolnosť 1103 bar (16,000 psi).

Sklenené mikroguličky iM16K sú o 25% ľahšie ako 3M™ Sklenené mikroguličky S60HS, ktoré boli úspešne zakomponované do celej rady aplikácií so zameraním na odľahčenie materiálu a majú polovičnú hustotu oproti polypropylénu. Očakávame, že použitie iM16K umožní ďaľšie znižovanie hustoty (hmotnosti) u polymérnych dielov. Tým je možné dosiahnuť ďaľšie, až o 15% vyššie, úspory na hmostnosti. V prípade niektorých typov plastov, napr. nylon plnený skleneným vláknom, môže dôjsť k úspore o 18% a vyššej.

Špecifikácie

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.