3M™ Scotch-Weld™ vinylové lepidlo 1099

3M ID 7000079905
  • Vysokovýkonné lepidlo, ktoré vytvára silné spoje na väčšine vinylov a plastov
  • Odolné voči poveternostným vplyvom, vode, olejom, migrácii zmäkčovadla a palivám
  • Vytvára pevné, rýchlo schnúce, flexibilné spoje
  • Voliteľné tvrdnutie pri zohrievaní zvyšuje jeho pridržiavaciu pevnosť
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
  • Vysokovýkonné lepidlo, ktoré vytvára silné spoje na väčšine vinylov a plastov
  • Odolné voči poveternostným vplyvom, vode, olejom, migrácii zmäkčovadla a palivám
  • Vytvára pevné, rýchlo schnúce, flexibilné spoje
  • Voliteľné tvrdnutie pri zohrievaní zvyšuje jeho pridržiavaciu pevnosť
  • Je možné ho nastriekať pomocou priemyselného rozprašovacieho zariadenia

3M™ vysokovýkonné nitrilové plastické lepidlo 1099 rýchlo schne a jeho čas schnutia je približne 40 minút. Spoje, ktoré vytvára, sú silní a odolávajú poveternostným vplyvom ako aj poškodeniam spôsobeným vodou, olejmi a palivami, Okrem toho dobre priľne na plasty a vinyl, priľnutie má dlhú životnosť, tiež je odolné voči migrácii zmäkčovadla.

Ideálne pre vinylové plasty Naše 3M™ vysokovýkonné nitrilové plastické lepidlo 1099 priľne na rôzne druhy substrátov - predovšetkým na kožu a väčšinu vinylových povlakov, ktoré sa používajú na plátenných strechách, v čalúnnictve a na umelej koži ako aj na plastoch, pričom vytvára silné a trvácne spoje. Ale zanechať škvrny na tenkých alebo svetlých vinyloch. Odporúčané použitie Pripevnenie väčšiny vinylov a plastov (neodporúča sa na lepenie polyolefínových plastov) Opravy automobilov po uvedení na trh, vrátane inštalácie panelov a čalúnenia Nápisy a plátené strechy Všeobecný priemysel MRO Zrýchľuje proces priľnutia  Pomocou nášho 3M™ vysokovýkonného nitrilového lepidla 1099 môžete rýchlo splniť požiadavky kladené na vaše aplikácie, kde sa vyžaduje lepenie. Toto rýchloschnúce lepidlo vytvára pevné spoje pri izbovej teplote, ale tiež sa môžete rozhodnúť pre tepelnú chemickú reakciu, pri ktorej dosiahnete ešte vyššiu pevnosť. Okrem toho sa toto lepidlo môže nastriekať pomocou priemyselného rozprašovacieho zariadenia, takže jeho použitie bude pohodlné a konzistentné v rôznych aplikáciách. Aplikovanie vášho lepidla Či sa už nastrieka, nanesie kefou alebo valčekom, aplikácia vášho 3M™ lepidla je priamočiarym postupom. Začnite opatrnou aplikáciou lepidla na povrch, kým sa nevytvorí jednotný náter. Ak použijete prekrývajúci sa vzorec, aplikácia jedného povlaku bude dostatočná na väčšine povrchov. Účinné pokrytie lepidlom sa dosiahne, keď sa pokryje minimálne 80 % povrchu. Niektoré substráty, vrátane poréznych materiálov, si môžu vyžadovať ďalší povlak. Ak chcete aplikovať ďalšiu vrstvu lepidla, stačí, ak počkáte, kým už nanesené lepidlo bude suché na dotyk a potom môžete pokračovať s aplikáciou ďalšieho povlaku.

Zdroje
Bezpečnostní listy