3M™ textilná páska 1900

  • 3M ID 7000071798
  • UPC 04046719308361

Strieborné polyetylénové podlepenie nad riedkou podkladovou tkaninou odoláva vlhkosti, čo zaručuje jej spoľahlivý výkon aj vo vlhkom a mokrom prostredí.

Syntetické kaučukové lepidlo citlivé na tlak priľne pri kontakte na kovy, sklo, plasty, betón a iné povrchy

Na povrch je možné písať značkovačmi v rámci dočasného označovania

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 153KB)
Celková šírka (metricky) 50 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,147 milimeter
Podkladový materiál (nosič) Polyetylén/látková tkanina
Farba produktu Čierna
Typ lepidla Syntetický kaučuk

Detaily

Zvýraznenie
  • Strieborné polyetylénové podlepenie nad riedkou podkladovou tkaninou odoláva vlhkosti, čo zaručuje jej spoľahlivý výkon aj vo vlhkom a mokrom prostredí
  • Syntetické kaučukové lepidlo citlivé na tlak priľne pri kontakte na kovy, sklo, plasty, betón a iné povrchy
  • Na povrch je možné písať značkovačmi v rámci dočasného označovania
  • Páska sa dá trhať rukami zo zvitku, takže sa ľahko a pohodlne používa
  • Jednotlivo balená pre ľahkú identifikáciu a aby sa zachoval páska čistá, až kým nebude pripravená na použitie

3M™ kvalitná textilná páska 1900 je dobrou páskou pre skrinky s náradím pre všeobecné aplikácie, vrátane ľahkého tesnenia, zväzovania, označovania a dočasných opráv v nekritických aplikáciách. Syntetické kaučukové lepidlo sa prilepí pri kontakte na kovy, sklo, plasty, utesnený betón a pod., vodeodolný polyetylénový povlak dobre tesní aj vo vlhkom a mokrom prostredí.

Táto páska je vhodná pre označovanie tam, kde je potrebná vyššia odolnosť a priľnavosť ako pri páskach s papierovou vložkou alebo celofánom. Dá sa ľahko odtrhnúť rukou zo zvitku a riedka podkladová tkanina napomáha pri vodorovnom a zvislom trhaní s vyššou pevnosťou. Páska sa prispôsobí tvarovaným a mierne nepravidelným povrchom pri zalepovaní. Pridajte úspornú 3M™ kvalitnú textilnú pásku 1900 do každej skrinky s náradím a na každé pracovisko, pretože je dobrou pomôckou pri jednoduchých aplikáciách. Ako si vybrať správnu textilnú pásku Jedným z najdôležitejších bodov pri výbere textilnej pásky je to, ako sa bude používať. Keď premýšľate nad výberom 3M™ textilnej pásky, ktorá spĺňa potreby konkrétnej práce, berte do úvahy nasledovné: Pásky s vyšším výkonom a exteriérové maskovacie pásky sú najlepšími v triede pások pre interiérové/exteriérové použitie, zaručujú čisté odstránenie a dlhodobú odolnosť voči poveternostným podmienkam. Textilné pásky pre vysoko náročné, náročné a viacúčelové použitie majú spoľahlivý výkon pre náročných zákazníkov, pri údržbe, opravách a renováciách (MRO) a pri aplikáciách na priemyselných pracoviskách. A univerzálne textilné pásky sú úspornou voľnou pre všeobecné alebo jednoduché aplikácie, ako sú zväzovanie, tesnenie, pripevňovanie a identifikácia. Pevnosť, odolnosť voči vlhkosti, odolnosť voči odieraniu, odolnosť voči teplu a čisté odstránenie majú vplyv na účinnosť všetkých textilných pások. Dvomi z troch kľúčových faktorov, ktoré určujú tieto, sú podlepenie a lepidlo. Čím je podlepenie hrubšie, tým je vyššia pevnosť v ťahu (odolnosť voči roztrhnutiu pri napnutí), pričom je zaručená aj odolnosť voči vlhkosti a odieraniu. Kaučukové a syntetické kaučukové lepidlo zaručuje okamžité priľnutie, silné a dlhodobé pripevnenie, a to dokonca vo vlhkých podmienkach. A nakoniec, výrazná riedka podkladová tkanina, laminovaná medzi podlepením a lepidlom zaručuje dodatočnú pevnosť a tiež napomáha pri vodorovnom a zvislom trhaní s vyššou pevnosťou. Jedným z posledných a často prehliadaných skutočností páskach vo všeobecnosti je to, že sa všetky musia skladovať správnym spôsobom a každá z nich má svoju životnosť. Slabé priľnutie, zdvíhanie, skrútenie a roztrhnutie sú veľmi často spôsobené ich vysokým vekom alebo nesprávnym skladovaním a nie ich kvalitou. Vo všetkých prípadoch je potrebné dôsledne prečítať všetky informácie o danom produkte. Predovšetkým je potrebné zvážiť špecifikácie pásky' potrebné pre danú úlohu, aby sa dosiahli úspešné a úsporné výsledky.

Typical Properties

Zdroje

Podobné produkty

Celková šírka (metricky) 50 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,147 milimeter
Podkladový materiál (nosič) Polyetylén/látková tkanina
Farba produktu Čierna
Typ lepidla Syntetický kaučuk