3M™ textilná páska 1900

3M ID 7000071798UPC 04046719308361
  • Strieborné polyetylénové podlepenie nad riedkou podkladovou tkaninou odoláva vlhkosti, čo zaručuje jej spoľahlivý výkon aj vo vlhkom a mokrom prostredí.
  • Syntetické kaučukové lepidlo citlivé na tlak priľne pri kontakte na kovy, sklo, plasty, betón a iné povrchy
  • Na povrch je možné písať značkovačmi v rámci dočasného označovania
  • Páska sa dá trhať rukami zo zvitku, takže sa ľahko a pohodlne používa
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti
Špecifikácie
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky)
0,147 milimeter
Doba skladovania
12 Mesiac
Farba produktu
Čierna
Maximálna prevádzková teplota (°C)
93 Stupeň Celzia
Predĺženie pri pretrhnutí
15 Percent
Sila v ťahu (metrické jednotky)
33 N/100mm
Typ lepidla
Syntetický kaučuk
Veľkosť jadra (metrické jednotky)
76,2 milimeter
Vnútri/vonku
V interiéri
Značka
3M™
Podrobnosti
  • Strieborné polyetylénové podlepenie nad riedkou podkladovou tkaninou odoláva vlhkosti, čo zaručuje jej spoľahlivý výkon aj vo vlhkom a mokrom prostredí.
  • Syntetické kaučukové lepidlo citlivé na tlak priľne pri kontakte na kovy, sklo, plasty, betón a iné povrchy
  • Na povrch je možné písať značkovačmi v rámci dočasného označovania
  • Páska sa dá trhať rukami zo zvitku, takže sa ľahko a pohodlne používa
  • Jednotlivo balená pre ľahkú identifikáciu a aby sa zachoval páska čistá, až kým nebude pripravená na použitie

3M™ kvalitná textilná páska 1900 je dobrou páskou pre skrinky s náradím pre všeobecné aplikácie, vrátane ľahkého tesnenia, zväzovania, označovania a dočasných opráv v nekritických aplikáciách. Syntetické kaučukové lepidlo sa prilepí pri kontakte na kovy, sklo, plasty, utesnený betón a pod., vodeodolný polyetylénový povlak dobre tesní aj vo vlhkom a mokrom prostredí.

Táto páska je vhodná pre označovanie tam, kde je potrebná vyššia odolnosť a priľnavosť ako pri páskach s papierovou vložkou alebo celofánom. Dá sa ľahko odtrhnúť rukou zo zvitku a riedka podkladová tkanina napomáha pri vodorovnom a zvislom trhaní s vyššou pevnosťou. Páska sa prispôsobí tvarovaným a mierne nepravidelným povrchom pri zalepovaní. Pridajte úspornú 3M™ kvalitnú textilnú pásku 1900 do každej skrinky s náradím a na každé pracovisko, pretože je dobrou pomôckou pri jednoduchých aplikáciách. Ako si vybrať správnu textilnú pásku Jedným z najdôležitejších bodov pri výbere textilnej pásky je to, ako sa bude používať. Keď premýšľate nad výberom 3M™ textilnej pásky, ktorá spĺňa potreby konkrétnej práce, berte do úvahy nasledovné: Pásky s vyšším výkonom a exteriérové maskovacie pásky sú najlepšími v triede pások pre interiérové/exteriérové použitie, zaručujú čisté odstránenie a dlhodobú odolnosť voči poveternostným podmienkam. Textilné pásky pre vysoko náročné, náročné a viacúčelové použitie majú spoľahlivý výkon pre náročných zákazníkov, pri údržbe, opravách a renováciách (MRO) a pri aplikáciách na priemyselných pracoviskách. A univerzálne textilné pásky sú úspornou voľnou pre všeobecné alebo jednoduché aplikácie, ako sú zväzovanie, tesnenie, pripevňovanie a identifikácia. Pevnosť, odolnosť voči vlhkosti, odolnosť voči odieraniu, odolnosť voči teplu a čisté odstránenie majú vplyv na účinnosť všetkých textilných pások. Dvomi z troch kľúčových faktorov, ktoré určujú tieto, sú podlepenie a lepidlo. Čím je podlepenie hrubšie, tým je vyššia pevnosť v ťahu (odolnosť voči roztrhnutiu pri napnutí), pričom je zaručená aj odolnosť voči vlhkosti a odieraniu. Kaučukové a syntetické kaučukové lepidlo zaručuje okamžité priľnutie, silné a dlhodobé pripevnenie, a to dokonca vo vlhkých podmienkach. A nakoniec, výrazná riedka podkladová tkanina, laminovaná medzi podlepením a lepidlom zaručuje dodatočnú pevnosť a tiež napomáha pri vodorovnom a zvislom trhaní s vyššou pevnosťou. Jedným z posledných a často prehliadaných skutočností páskach vo všeobecnosti je to, že sa všetky musia skladovať správnym spôsobom a každá z nich má svoju životnosť. Slabé priľnutie, zdvíhanie, skrútenie a roztrhnutie sú veľmi často spôsobené ich vysokým vekom alebo nesprávnym skladovaním a nie ich kvalitou. Vo všetkých prípadoch je potrebné dôsledne prečítať všetky informácie o danom produkte. Predovšetkým je potrebné zvážiť špecifikácie pásky' potrebné pre danú úlohu, aby sa dosiahli úspešné a úsporné výsledky.