1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky a fólie
 4. Reflexné prenosové fólie
 5. Reflexná prenášacia fólia 3M™ Scotchlite™ 8787, citrónovo žltá – 914,4 mm x 50 m

Reflexná prenášacia fólia 3M™ Scotchlite™ 8787, citrónovo žltá – 914,4 mm x 50 m

 • Číslo produktu 3M 8787
 • 3M ID 7000055767
 • UPC 00051131885998

Reflexná prenášacia fólia zlepšuje viditeľnosť nositeľa v noci a pri zlých svetelných podmienkach. Materiál je fluorescenčný, vďaka čomu je veľmi dobre viditeľný cez deň, za úsvitu aj za súmraku.

Kombinované zvýraznenie počas dňa aj v noci

Skvelá umývateľnosť aj v domácich podmienkach – pri 60 °C.

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Reflexná prenášacia fólia zlepšuje viditeľnosť nositeľa v noci a pri zlých svetelných podmienkach. Materiál je fluorescenčný, vďaka čomu je veľmi dobre viditeľný cez deň, za úsvitu aj za súmraku
 • Kombinované zvýraznenie počas dňa aj v noci
 • Skvelá umývateľnosť aj v domácich podmienkach – pri 60 °C

Citrónovo žltá reflexná prenášacia fólia 3M™ Scotchlite™ 8787 s vysokými hodnotami odrazivosti pre materiály s kombinovanými vlastnosťami a dobrou odolnosťou voči chemikáliám na značne namáhané vysoko viditeľné odevy, ako napríklad na priemyselné a zamestnanecké odevy, voľnočasové oblečenie a príslušenstvo.

3M™ Scotchlite™ Reflective Material 8787 helps to enhance the visibility in low-light and nighttime conditions. It's designed especially for high-visibility clothing subject to low stress such as industrial and occupational garments, leisure wear and accessories. The material shines white when illuminated, even if the wearer is at the roadside. It meets various global high-visibility standards such as ISO 20471 for combined material and exceeds the minimum reflections values required at the highest performance level, thus greatly improving the visibility of people. 3M Scotchlite Reflective Material 8787 consists of wide angle, high-precision glass lenses bonded to a heat activated adhesive. The transfer film bonds seamlessly with fabrics without the need for stitching to creating a smooth, snag-resistant design. 3M pioneered the science of retroreflection in 1939. Since then, we strive to make the world a safer, more visible place for all.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celková dĺžka (metricky) 50 Meter
Celková šírka (metricky) 914.4 milimeter
Cykly suchého čistenia podľa certifikovaných noriem ANSI 0
Denná farba Fluorescenčná citrónová žltá
Odporúčané pri aplikáciách Prenos tepla
Ohňovzdorné Nie
Podkladový materiál Polymér
Počet cyklov domáceho prania pri 60°C (140°F) podľa certifikovaných noriem ANSI Pozri inštrukcie výrobcu produktu
Počiatočné priemerné RA 175
Produktová séria 8787
Reflexná farba Biela
Splnené technické údaje ISO 20471
Technológia Obrúbené
Typ odevu Neregulované pracovné odevy
Typ pripojenia Prenos tepla
Značky Scotchlite™