1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Pásky na montáž na flexografické dosky
 5. 3M™ flexografická montážna páska E1040, biela, 457 mm x 15,2 m

3M™ flexografická montážna páska E1040, biela, 457 mm x 15,2 m

 • 3M ID 7000049173
 • UPC 50048011568039

Biela flexogafická montážna páska na platne s funkciou odvodu vzduchu.

Hrúbka lepidla 1,02 mm

Štandardná hustota

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Biela flexogafická montážna páska na platne s funkciou odvodu vzduchu
 • Hrúbka lepidla 1,02 mm
 • Štandardná hustota
 • Konzistentné ovládanie odpichovadla umožňuje, aby mohla tlačiareň používať penu rôznej hrúbky pri tlači, aby sa optimalizovala kvalita tlače
 • Jednoduchá montážna vložka má mikrokanáliky v lepidle na oboch stranách pásky. Vzor s krížovým šrafovaním umožňuje odvod vzduchu spomedzi pásky a valca/návleky a spomedzi pásky a platne. Produktivita sa zvyšuje tým, že sa skracuje celkový čas potrebný na manipuláciu a že sa odstraňujú chyby pri tlači

Namontujte fotopolymerickú platňu na tlačové valce pomocou 3M™ Cushion-Mount™ Plus montážnej pásky na platne E1040. Naša 1,02 mm biela penová páska s dvojitým povlakom má funkciu pre odvod vzduchu a dá sa jednoducho odstrániť z bočnej strany platne. Používa sa pri kombinovaných prácach.

3M™ Cushion-Mount™ Plus montážna páska na platne E1040 s jemným montážnym lepidlom je určená na montáž flexografických tlačových platní na valce alebo návleky. Zabezpečuje vysokokvalitnú štandardnú kombinovanú tlač a je vhodná pre kombinovanie jednofarebných materiálov a reprodukciu odtieňov tam, kde sú jednofarebné materiály a procesy rovnako dôležité. Naša jednoduchá montážna vložka vytvára mikrokanáliky v lepidle na oboch stranách pásky. Vzor s krížovým šrafovaním vytvára súvislú a trvanlivú sieť mikrokanálikov v lepidle, čo umožňuje odvod vzduchu spomedzi pásky a valca/návleku a spomedzi pásky a platne. Lepidlo na strane vložky (na strane platne) na páske je určené na montáž fotopolymérových platní, má vynikajúcu lepivosť pri tlači, pričom pri demontáži zanecháva platňu čistú. Lepidlo na strane bez vložky (na strane valca) na páske je určené na montáž na flexografické tlačové valce alebo návleky, počas montáže sa jednoducho aplikuje, pričom pri demontáži sa odstraňuje bez zanechania stôp.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celková dĺžka (metricky) 15.24 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 1.07 milimeter
Celková šírka (metricky) 457.2 milimeter
Farba produktu Biela
Hrúbka aplikácie (metrické jednotky) 1.016 milimeter
Hrúbka podkladovej vrstvy (metrické jednotky) 1.017 milimeter
Hrúbka primárnej krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.11 milimeter
Jednotiek na obal 1.0
Kompozitné rukávy Áno
Kvalita tlače Kombinovaná tlač – štandardná
Kvalita tlače (rad) Rad 10
Odvetvia Tlač
Podkladový materiál Polyetylénová pena
Primárna krycia vrstva Polyester s polymérovou vrstvou
Produktová Kategória Rolka
Typ lepidla Diferenciálny akrylát
Uretánové rukávy Áno
Uvoľnenie vzduchu Áno
Značky Cushion-Mount™
Záručná lehota 1 rok od dátumu výroby