3M™ rýchle penové lepidlo v spreji 74, číre

 • 3M ID 7000046594
 • UPC 00051115639425

Určené osobitne pre peny a tkaniny

Vytvára lemovací vzor pri nanášaní, ktorý je optimalizovaný pre pripevnenie peny

Zaručuje profesionálnu, priemyselnú pevnosť pri náročných aplikáciách

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Určené osobitne pre peny a tkaniny
 • Vytvára lemovací vzor pri nanášaní, ktorý je optimalizovaný pre pripevnenie peny
 • Zaručuje profesionálnu, priemyselnú pevnosť pri náročných aplikáciách
 • Ponúka rýchle, agresívne priľnutie pre vytvorenie vysoko namáhaných spojov
 • Zabezpečuje čas priľnutia od 15 sekúnd až do 30 minút

3M™ penové a tkanivové lepidlo v spreji 74 je rýchlo schnúcim lepidlom v spreji, ktoré pripevní penu a tkanivá na rôzne druhy substrátov. Trvalý spoj poskytuje rýchle výsledky, aby ste sa mohli so svojimi prácami rýchlo posúvať vpred. Nežltnúci prostriedok sa ľahko dávkuje a vytvára lemovací vzor, aplikuje sa priamo na povrchy a materiály tam, kde je to potrebné.

Naše 3M™ penové a tkanivové lepidlo v spreji 74 má agresívnu priľnavosť, ktorá zaručuje vysokú počiatočnú priľnavosť s odolnosťou peny proti roztrhnutiu, pričom je zaručený dostatočný pracovný interval pre správne umiestnenie materiálov. Vysoký obsah pevných látok zaručuje, že sa vyznačuje nízkou mierou vsiaknutia, pričom budete mať dostatok času na najlepšie umiestnenie jednotlivých častí. Táto vlastnosť tiež zaručuje vyššie pokrytie ako konkurenčné lepidlá v spreji a napomáha pri vytváraní mäkkých, jamkových lepených plôch. Lemovací vzor vytváraný pri nastriekaní nežltnúceho lepidla v kombinácii s rýchlym priľnutím, silným spojom a priehľadným vzhľadom ho robí ideálnym pre rôzne práce v celej domácnosti alebo vo vašej firme. 3M™ penové a tkanivové lepidlo v spreji 74 sa tiež ponúka v plechových nádobách pre pohodlnejšie pokrytie pri použití na väčších plochách. Odporúčané použitie Všeobecné čalúnenie Penová laminácia Pripevnenie peny a tkaniva na drevo a iné substráty Ideálne pre domácnosti, kancelárie, remeselnícke práce a záľuby Inštalácia akustických panelov Vhodné pre penu a tkanivá 3M™ penové a tkanivové lepidlo v spreji 74 je vhodné na pripevnenie peny a tkanív na rôzne druhy materiálov, vrátane papiera, kartónu, plastov, kovu, dreva atď. Toto lepidlo s spreji je vhodné na veľké ako aj malé práce. Okrem toho, 3M™ penové a tkanivové lepidlo v spreji 74 spĺňa CARB a je spôsobilé pre LEED kredity. Také ako žiadne iné lepidlo Pri navrhovaní 3M™ penového a tkanivového lepidla v spreji 74 sme sa sústredili na prekonávanie prekážok, ktoré sa vyskytujú pri aplikovaní existujúcich lepidiel na trhu. Pri vytvorení toho, čo môžeme považovať za jedinečné „lepidlo v spreji“, bola spoločnosť 3M poskytnúť sebestačné riešenie vo forme lepidla, ktoré šetrí čas ako aj náklady.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.