1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Náradie a vybavenie
 4. Držiaky a podložky
 5. 3M™ Unášací tanier na brúsku a leštičku na renováciu svetlometov, suchý zips, 20427

3M™ Unášací tanier na brúsku a leštičku na renováciu svetlometov, suchý zips, 20427

 • Číslo dielu 20427
 • Číslo produktu 3M 20427
 • 3M ID 7000045008
 • UPC 00051141204277

Podložka kotúčov Hookit™ umožňuje jednoduchú výmenu kotúčov, čo maximalizuje ich životnosť

Päť adaptérov s rozmermi od 1/4-20 INT x 5/16-24 EXT po 5/16-24 EXT x 6mm-1.0 EXT

Dizajn pevnej peny je predpokladom pre konzistentnú aplikáciu brúsneho materiálu

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Podložka kotúčov Hookit™ umožňuje jednoduchú výmenu kotúčov, čo maximalizuje ich životnosť
 • Päť adaptérov s rozmermi od 1/4-20 INT x 5/16-24 EXT po 5/16-24 EXT x 6mm-1.0 EXT
 • Dizajn pevnej peny je predpokladom pre konzistentnú aplikáciu brúsneho materiálu
 • Presná viacdierová štruktúra zaručuje vynikajúce odsávanie prachu
 • Adaptéry operátorom umožňujú pripevniť podložku na rozličné nástroje, čím rozširujú škálu kotúčov a brúsnych zariadení

Naša Hookit™ súprava pre kotúč na čisté brúsenie obsahuje unášací tanier pre penový kotúč Hookit™ s vnútornými závitmi 5/16-24 a tiež päť adaptérov pre jednoduché a rýchle uchytenie na rozličné nástroje. Tanier je vyrobený s dierami pre čisté brúsenie, ktoré umožňujú vynikajúce odsávanie prachu a je preto vhodný na použitie s kotúčmi pre čisté brúsenie na orbitálnych brúskach a brúskach s centrálnym odsávaním.

Pre širšiu škálu možností vašich brúsnych zariadení ponúka naša Hookit™ Súprava podložiek čistiacich brúsnych kotúčov päť adaptérov, ktoré pracovníkom umožnia pripevniť odolný penový unášací tanier na množstvo rozličných nástrojov. Unášací tanier v súprave pre brúsne kotúče má jednak systém Hookit™ pre rýchlu výmenu kotúčov a tiež konštrukciu s viacerými dierami pre vynikajúce odsávanie prachu. Závitové adaptéry pre hriadele kotúčov majú rozmery: 1/4-20 x 5.16-24 vonkajšie závity, 1/4-20 vnútorné závity x 5/16-24 vonkajšie závity, 1/4-28 vonkajšie závity x 5/16-24 vonkajšie závity, 5/16-24 x 5/16-24 vonkajšie závity alebo 6 mm x 1.0 vonkajšie závity To pracovníkom umožňuje rozšíriť výhody systémov 3M™ Hookit™ a Čisté brúsenie na širokú škálu nástrojov a aplikácií. Unášacie kotúče so suchým zipsom sa pevne prichytia na brúsne kotúče Hookit™, čo je ideálne pre pracovné priestory, kde sa kotúče s lepiacou zadnou stranou môžu kontaminovať prachom, špinou alebo lietajúcimi nečistotami. Hookit™ sa často používa v aplikáciách, kde môže byť kotúč s lepiacou zadnou stranou príliš agresívny, pretože kotúče Hookit™ majú tendenciu zanechávať jemnejšiu povrchovú úpravu ako kotúče s lepivým podkladom. Brúsne kotúče Hookit™ sa dajú demontovať rovnako čisto a jednoducho, pričom sa dajú opätovne použiť po celú dobu životnosti brúsneho materiálu. 3M systém na zvládnutie prachu pre čisté brúsenie je charakteristický viacdierovým vzorom na produktoch Clean Sanding, ktoré prach odvádzajú rýchlejšie ako 5 alebo 6-dierové produkty, dramaticky zvyšujú životnosť kotúča a maximalizujú rýchlosť úberu. Dizajn dier nevyžaduje ich zosúladenie s dierami na unášacom tanieri (podložke), čí sa výmena kotúčov stáva rýchlou a jednoduchou. V optimalizovanej zostave s brúsnym nástrojom vytvárajúcim podtlak a s namontovaným filtračným vreckom pre čisté brúsenie Clean Sanding (predávané osobitne) odsáva prach zo vzduchu aj z obrobku. To znižuje zanášanie kotúča a zvyšuje životnosť brúsneho materiálu. Okrem toho, odsávanie prachu zo vzduchu zlepšuje pracovné podmienky. To všetko prispieva k zvyšovaniu produktivity a znižovaniu spotreby materiálu.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celkový priemer (metricky) 76.2 milimeter
Hustota Stredná hodnota
Použitie Brúsenie automobilov, Brúsenie laku, Brúsenie základného náteru, Príslušenstvo, Unášací kotúč
Tvar 45 stupňov
Typ brúsneho nadstavca Suchý zips
Typ produktu Podložka kotúča
Vakuová podpora Áno
Veľkosť závitu 5/16-24 EXT
Značky 3M™