1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Materiály a komponenty pre elektroniku
 4. Materiály na leštenie elektroniky
 5. Lapovacie a leštiace podložky
 6. 3M™ 468XW Leštící film se samolepící stranou, zrnitost 3.0 mikrony, disk 127mm, 500 disků v balení

3M™ 468XW Leštící film se samolepící stranou, zrnitost 3.0 mikrony, disk 127mm, 500 disků v balení

 • 3M ID 7000044792
 • UPC 00051111901427

Získajte konzistentnejšiu mieru úbytku a konečnú úpravu z hustého pokrytia časticami

Dostupné v triedach 9,0 a 15 mikrónov

Dostupné v kotúčoch, hárkoch a zvitkoch

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 128KB)

Detaily

Zvýraznenie
 • Získajte konzistentnejšiu mieru úbytku a konečnú úpravu z hustého pokrytia časticami
 • Dostupné v triedach 9,0 a 15 mikrónov
 • Dostupné v kotúčoch, hárkoch a zvitkoch

3M™ Lapovacia fólia 468XW je potiahnutá minerálnym materiálom z karbidu kremíka, ktorý je nanesený na polyesterovej fólii hrubej 0,076 mm s podkladom z PSA. Je k dispozícii v 3,0-mikrónovom prevedení a je to náš štandardný produkt na leštenie s využitím karbidu kremíka v odvetviach optiky a metalurgie.

3M™ Lapovacia fólia 468XW je naša štandardná fólia na leštenie s využitím karbidu kremíka v odvetviach optiky a metalurgie. Lapovaciu fóliu 3M tvorí polyesterová fólia hrubá 0,076 mm potiahnutá minerálnym materiálom z karbidu kremíka s podkladom z PSA so systémom odolných živíc. Vysoká hustota pevných častíc umožňujú dosiahnuť konzistentnú rýchlosť brúsenia a povrchovú úpravu. K dispozícii v zrnitostiach 9,0 a 15 mikrónov. Výber zo sortimentu kotúčov a hárkov.

Špecifikácie

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.