3M™ PTFE páska vystužená sklenými vláknami 5451, hnedá, 50 mm x 33 m

 • 3M ID 7000029153
 • UPC 00021200161544

Má veľkú pevnosť v ťahu a odolnosť proti pretrhnutiu a prepichnutiu ako iné PTFE pásky.

Silikónové lepidlo zaručuje dobrý výkon pri vysokých teplotách ako aj dlhú životnosť

Poskytuje nepriľnavý povrch s nízkym trením v tepelných spojovacích a baliacich zariadeniach

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Má veľkú pevnosť v ťahu a odolnosť proti pretrhnutiu a prepichnutiu ako iné PTFE pásky
 • Silikónové lepidlo zaručuje dobrý výkon pri vysokých teplotách ako aj dlhú životnosť
 • Poskytuje nepriľnavý povrch s nízkym trením v tepelných spojovacích a baliacich zariadeniach
 • Dobre funguje v širokom teplotnom rozsahu, vrátane teplôt do 500 °F (260 °C)
 • Veľmi nízka absorpcia vlhkosti umožňuje páske dobrú funkčnosť aj vo veľmi vlhkom prostredí
 • Vynikajúca chemická odolnosť pre mnohé náročné aplikácie

Naše vysoko výkonná 3M™ PTFE páska vystužená sklenými vláknami 5451, so silikónovým vysoko teplotne a chemicky odolným lepidlom má veľmi nízky koeficient šmykového trenia a veľmi nízkou povrchovou energiu. Páska zvyšuje klzné vlastnosti povrchu materiálov a zabraňuje zachytávaniu lepidiel či nečistôt na povrchu. Je vhodná ako ochrana proti predratiu povrchu či k eliminácii škrípaniu plastových dielov v tesnom uložení. Používajte ju na ploché, rovné diely.

Dlhotrvajúca odolnosť Pri veľmi intenzívnych aplikáciách, ktoré si vyžadujú zvýšenú odolnosť, je prémiová 3M™ PTFE páska zo sklenej tkaniny 5451 tým, čo hľadáte. Táto spevnené PTFE páska je odolná voči väčšine chemikálií a je rýchlym a trvanlivým riešením, ktoré pomáha redukovať nazhromaždenie materiálu na balení a na spojovacích tepelných strojoch. Funguje ako nelepivé médium alebo médium medzi povrchmi s dlhou životnosťou, ktoré sa dá ľahko odstrániť, a to tam, kde zmeny v tlaku a teplote a iné faktory môžu vytvoriť lepiaci prostriedok. PTFE je odolný voči chemikáliám a môže sa používať ako dočasná chemická bariéra. Páska sa môže používať v širokom teplotnom rozsahu od -100°F/-73°C do 500°F/260°C, takže je vhodná pre používanie pri vysokých teplotách. Odporúčané použitie Tepelné spojovacie stroje Hladiace a lisovacie zariadenia Vysokoteplotné zväzovanie Uvoľňovanie foriem pri kompozitnom lepení Je dobrou bariérou pri oddeľovaní nerovnakých častí Čo je PTFE? Polytetrafluoroetylén (PTFE) je syntetický materiál, ktorý sa používa v rôznych priemyselných odvetviach a aplikáciách na znižovanie koeficientu trenia. Vďaka svojej nepriľnavosti a vysokej odolnosti voči teplu sa PTFE používa ako nepriľnavý náter v panviciach a iných nádobách na varenie. Ide o vynikajúci izolačný materiál pre elektrické aplikácie vďaka jeho nevodivosti. PTFE nereaguje s mnohými chemickými látkami, a to vďaka chemickej odolnosti fluoropolymérových väzieb; je účinným prostriedkom v nádobách a potrubiach pre reaktívne a korózne látky. PTFE znižuje trenie, opotrebovanie a energetickú účinnosť strojov. Vďaka jeho nízkemu treniu sa PTFE používa v priemyselných aplikáciách, kde sa vyžaduje posúvanie jednotlivých častí, napr. pri ložiskách, prevodoch, klzných doskách atď. V týchto aplikáciách má výrazne lepší výkon ako nylón alebo acetál. Spoločnosť 3M podrobila túto univerzálnu zložku procesu pretlačovania, aby sa z nej vytvorila tenká vrstva, potom sa táto vrstva spojila s jedinečnými 3M’ lepidlami citlivými na tlak, aby sa potom mohli vyrobiť PTFE pásky. Inovatívne, vysokovýkonné 3M PTFE pásky sú spoľahliví, odolné a znižujú trenie.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.