3M™ Maskovavia páska s 8 prúžkami - sťahovacia, M06314

 • Číslo dielu 06314
 • Číslo produktu 3M 06314
 • 3M ID 7000029139
 • UPC 00021200063145

Rýchle a jednoduché maskovanie pre aplikácie vyžadujúce presné prúžky

Narezané - technici môžu jednoducho stiahnuť 1/16” alebo 1/8” vložky, čím vytvoria prúžky

Ostré hrany náteru

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Rýchle a jednoduché maskovanie pre aplikácie vyžadujúce presné prúžky
 • Narezané - technici môžu jednoducho stiahnuť 1/16” alebo 1/8” vložky, čím vytvoria prúžky
 • Ostré hrany náteru
 • Menší nárast okrajov

Maskovacia páska s jemnými pásikmi Scotch® šetrí čas a zachováva jemné línie presných prúžkov na náteroch karosérie. Táto špeciálne navrhnutá páska so šírkou 1 palca je narezaná na prúžky, ktoré karosárskym technikom umožnia jednoduchú aplikáciu a stiahnutie až ôsmych pásikov so šírkou 1/16 palca pre odhalenie plôch na natretie. Fóliový podklad nedovolí farbe presiaknuť a lepidlo bráni zatekaniu, pričom nezanecháva žiadne stopy.

Jemné línie bez strapkania Karosárski profesionáli už nemusia tráviť v dielni čas navyše maskovaním pre detailné maľovanie prúžkov. Naša páska na prúžky Scotch® Fine Line a dodáva narezaná na osem presných prúžkov so šírkou 1/16 palca - technici jednoducho aplikujú pásku širokú 1 palec a stiahnu jeden alebo viac prúžkov, čí presne odkryjú miesta na natretie. Páska z polypropylénovej fólie je pevná, pružná a odoláva rozpúšťadlám, dokonca aj pod viacerými vrstvami náteru. Silné lepidlo pri odstraňovaní pásky nezanecháva zvyšky, čo značí, že aj veľmi úzke plochy na natretie sa jednoducho odkryjú a pripravia na maľovanie detailných pásikov. Lepidlo je však napriek tmu veľmi silné a zabraňuje priesakom cez okraje, čo vytvára ostré línie farby. Každá rolka pásky na prúžky Scotch® Fine Line má rozmery 1” x 550”. Do umenia maľovania prúžkov na automobily vnášame vedu Naša narezaná páska, ktorá nedovoľuje presakovanie je ďalší spôsob, akým spoločnosť 3M aplikuje vedu, aby uľahčila život karosárskym technikom. Namiesto míňania času a peňazí pre vytváraní detailného maskovania pre vytvorenie jemných čiar môžu karosárski profesionáli jednoducho použiť našu pásku na prúžky Scotch® Fine Line - a jednoducho stiahnuť presné prúžky pripravené na maľovanie.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.