Vysokozáťažová izolačná páska 3M™ 3939

 • Číslo dielu 06975
 • Číslo produktu 3M 06975
 • 3M ID 7000028933
 • UPC 00051131069756

Izolačná páska priemyselnej akosti na spájanie, maskovanie, plátanie, utesňovanie a lemovanie

Vysoká pevnosť v ťahu pre bezpečné zadržanie pod záťažou

Hrubá vrstva gumového lepidla dokáže priľnúť k väčšine drsných a hladkých povrchov v záujme dôkladného utesnenia

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Izolačná páska priemyselnej akosti na spájanie, maskovanie, plátanie, utesňovanie a lemovanie
 • Vysoká pevnosť v ťahu pre bezpečné zadržanie pod záťažou
 • Hrubá vrstva gumového lepidla dokáže priľnúť k väčšine drsných a hladkých povrchov v záujme dôkladného utesnenia
 • Strieborný polyetylénový povrch odoláva opotrebeniu, abrázii a vode
 • Dobrá voľba na vešanie polyetylénových závesov pri zadržiavacích operáciách

Vysokozáťažová izolačná páska 3M™ 3939 sa vyznačuje pevnosťou v ťahu a dostatočnou adhéziou na spájanie, maskovanie, zalepovanie, lemovanie, vešanie poly-platní, utesňovanie PVC potrubí, zakrývanie hrozieb potknutia sa a mnoho ďalších priemyselných aplikácií.

Vysokozáťažová izolačná páska 3M™ 3939 je vyrobená z vodeodolného poletylénu laminovaného do tkanivovej výstuže s vrstvou agresívneho lepidla z prírodnej gumy, ktoré je zárukou vysokej priľnavosti a prispôsobivosti pásky. Naša páska sa trhá ľahko a čisto – horizontálne alebo vertikálne – bez štiepenia. Medzi priemyselné možnosti použitia patrí vešanie polyetylénových závesov pri zachytávaní látok, maskovanie a ochrana pred nesprávne smerovaným sprejovaním pri pieskovaní. Používa sa aj v bežnom priemysle na uchytávanie a lemovanie kobercových obkladov, zalepovanie káblov a vešanie panelov s plagátovými platňami. Vysokozáťažová izolačná páska 3M™ 3939 sa dá použiť pri teplotách do 200 stupňov F. Bola testovaná na horľavosť podľa metód UL 723, ASTM E-84, NFPA 255, UBC 8-1. Výsledky: index šírenia ohňa 0, index tvorby dymu 30. Izolačná páska nemôže chýbať v žiadnom kufríku s náradím a používa sa pri údržbe, opravách a stavebných prácach. Anglický termín „duct tape“ (izolačná páska) je odvedený z pôvodného použitia striebornej pásky pri montáži vykurovacích, vetracích a klimatizačných (HVAC) rozvodov vrátane utesňovania duktov. V súčasnosti sa používa na miestach plátania, zväzovania, vystužovania, prehradzovania, spojovania izolácie, uzatvárania potrubí a zakončovania rozvodov, označovaní, dočasných opravách, vešaní polyetylénových závesov alebo ochrane pred nadmerným rozprašovaním pri pieskovaní. Izolačná páska sa používa v rezidenčných, priemyselných aj komerčných prostrediach. Využívajú ju pracovníci pôsobiaci v oblasti výstavby, elektrikári, priemyselní pracovníci, posádka lodí, armáda, policajné zložky, kamiónová doprava a automobilový priemysel.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.