3M™ Bumpon™ SJ5027 Ochranný doraz, čierna, 1000 ks v balení

  • 3M ID 7000001887
  • UPC 10021200184564,50021200184562,00021200184567

3M™ Bumpon™ ochranné dorazy majú uretánovú kompozíciu bez zmäkčovača.

Jednoduchá aplikácia. Opatrený 3M lepidlom citlivým na tlak.

Protišmykové vlastnosti.

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 319KB)

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
  • 3M™ Bumpon™ ochranné dorazy majú uretánovú kompozíciu bez zmäkčovača
  • Jednoduchá aplikácia. Opatrený 3M lepidlom citlivým na tlak
  • Protišmykové vlastnosti
  • Nepoškriabe povrch, nezanecháva škvrny
  • Znižuje vibrácie a hluk
  • Nepopraská ani nestvrdne

3M™ Bumpon™ ochranný doraz SJ5027 je samolepiaci gumený nárazník navrhnutý na použitie ako nožička, doraz na tlmenie nárazov či oddeľovač. Polguľový tvar zabezpečuje vynikajúci zvukový útlm a absorpciu energie. Čierna, 16 mm šírka x 7,9 mm výška.

Používajte 3M™ Bumpon™ Produkty ochrany SJ5027, čierna farba, 1 000 kusov v balení ako pätky, dorazy a dištančné prvky v domácnosti alebo v práci. Tieto dorazy z čierneho uretánového kaučuku neobsahujú plastifikátor a sú samolepiace, vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči šmyku, vďaka čomu nepoškodzujú povrchy ani nezanechávajú škvrny.Ich polguľovitý tvar so šírkou 16 mm a výškou 7,9 mm je ideálny na použitie v domácnosti alebo v práci a vyznačujú sa vynikajúcim tlmením zvuku a absorpciou energie.Ľahko sa aplikujú vďaka lepidlám citlivým na tlak 3M, bez praskania alebo vytvrdzovania. Znižujú vibrácie a hluk malých domácich spotrebičov, nábytku alebo elektroniky.Používajú sa na zarovnanie obrázkov a udržanie odstupu produktov pri preprave. Nalepte ich ako dorazy na dvere skriniek, veká a zásuvky alebo takmer na čokoľvek, ak by mohlo dochádzať k problémom v dôsledku búchania, poškriabania, trhania, odierania, zhoršenia vzhľadu, kĺzania, vibrácií alebo hluku.Aplikujte na nožičky v spodnej časti malých spotrebičov. Znížte intenzitu poškriabania, narážania a búchania. Ideálne na stolné alebo vreckové elektronické zariadenia, elektronické skrine, telefóny, klávesnice, pedále, váhy, hodiny, reproduktory, držiaky a počítače.

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M