1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Polyesterové pásky
 5. 3M™ polyesterová páska 8403

3M™ polyesterová páska 8403

 • 3M ID 7000001173
 • UPC 00021200614606

Dobre funguje v náročných podmienkach a uchováva si flexibilitu pri autokláve pri teplotách v rozsahu od -60 °F (-50 °C) do 350 °F (177 °C)

Silikónové lepidlo zaručuje čisté odstránenie z rôznych druhov povrchov

Lepidlo a podlepenie odolné voči chemikáliám zaručuje odolnosť v drsných prostrediach, napr. pri anodizácii

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Dobre funguje v náročných podmienkach a uchováva si flexibilitu pri autokláve pri teplotách v rozsahu od -60 °F (-50 °C) do 350 °F (177 °C)
 • Silikónové lepidlo zaručuje čisté odstránenie z rôznych druhov povrchov
 • Lepidlo a podlepenie odolné voči chemikáliám zaručuje odolnosť v drsných prostrediach, napr. pri anodizácii
 • Hrubšia verzia 3M™ polyesterovej pásky 8402 sa vyznačuje vyššou odolnosťou a dlhším časom opotrebovania
 • Ideálne pri pripojovanie a povrchoch, ktoré majú nízku priľnavosť, ako sú silikónom potiahnutý papier a fólie
 • Creates a permanent seal against water, moisture and more

Pri anodizácii, kompozitnom lepení a pripájaní používajte 3M™ polyesterovú pásku 8403. Táto priehľadná, zelená tónová páska je potiahnutá silikónovým lepidlom, ktoré dobre priľne na drsné povrchy, vrátane silikónom potiahnutého papiera a fólií. Je odolná voči chemikáliám a má dobrý výkon v širokom teplotnom rozsahu a v rôznych druhoch prostredia. Táto páska je hrubšou verziou našej 3M™ polyesterovej pásky 8402.

hrubá a odolná páska pre maskovanie pri vysokých teplotách 3M™ polyesterová páska 8403 je hrubšou polyesterovou páskou, s ktorou sa ľahko manipuluje a ktorá je odolnejšia. Je ideálna pre maskovanie pri vysokých teplotách a dobre priľne na silikónom potiahnuté povrchy. Na páske je silikónové lepidlo, ktoré je vhodné pre maskovanie a ktoré sa odstraňuje z väčšiny povrchov bez zanechania stôp a v jednom kuse. Táto páska má vynikajúci výkon aj pri pripájaní na silikónové vložky, papier a fólie, ktoré sú vystavené vysokým teplotám. Má výnimočnú odolnosť voči chemikáliám a efektívne funguje vo väčšine náročných podmienok, napr. pri anodizácii. Silikónové lepidlo citlivé na tlak má dobrý výkon v širokom teplotnom rozsahu -60°F (-50°C) do 425°F (218°C). 3M™ polyesterová páska 8403 má dlhú životnosť a je vyrobená tak, aby pevne priľnula na povrchy a aby bola flexibilná. Odporúčané použitie Pripájanie silikónových vložiek, fólií a papiera Pridržiavanie častí alebo vákuových vreciek pri kompozitnom pripevňovaní Maskovanie kovových povrchov kyslých alebo žieravých kúpeľoch pri frézovaní Prerušovač preliskov v kovových spojovacích procesoch, kde nadmerná epoxidová časť (prelisok) pretečie na pásku Ochranná páska, ktorá znižuje tvorbu škrabancov počas manipulácie a prepravy Náterová maska pre miesta, ktoré sú vystavení vysokým teplotám vo vypaľovacích cykloch

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.