webLoaded = "false" Loadclientside=No
Speedglas zváračská kukla G5-01

3M™ Speedglas™ zváračská kukla G5-01

ŽIADOSŤ O PREZENTÁCIU
webLoaded = "false"
webLoaded = "false" Loadclientside=No

Prispôsobte si zváračskú kuklu, nie seba samého

Predstavte si lepší spôsob, ako regulovať to, čo vidíte a cítite pri zváraní. Predstavenie novej 3M™ Speedglas™ zváračskej kukly G5-01.

Na základe rozsiahlej spätnej väzby od zváračov pracujúcich v náročnom prostredí, kde sa materiál zvára vysokým prúdom či brúsi, sme vyvinuli samostmievaciu kuklu, ktorá je všestranná ako vy.

STIAHNITE SI BROŽÚRU (PDF, 2,51 MB)

webLoaded = "false"

Univerzálnejšia a pohodlnejšia než kedykoľvek predtým!

Nová zváračská kukla 3M Speedglas G5-01 má viac nastaviteľných prvkov než v minulosti: od farebného odtieňa, ktorý vidíte pri pohľade cez kazetu, až po smer prúdenia vzduchu a úrovne zakrytia.

 • Technológia Natural Color

  Technológia prirodzených farieb

  Obidve samozatemňovacie kazety novej zváračskej kukly G5-01 (ADF) sú vybavené obľúbenou technológiou 3M Speedglas prirodzené farby na realistickejšie podanie farieb v nezatemňenom stave. Model G5-01VC (Variable Color – premenlivý odtieň farby) navyše umožňuje nastaviť teplý, bežný alebo studený odtieň farby.

 • Nastaviteľný prietok vzduchu

  Nastaviteľný prietok vzduchu

  Nový systém prúdenia vzduchu v kukle umožňuje používateľom smerovať vzduch na tvár alebo na priezor. Okrem toho možno regulovať intenzitu prúdenia vzduchu z vrchného výduchu alebo z dvoch bočných výduchov. Vďaka väčším možnostiam úpravy nastavenia možno prúd chladiaceho vzduchu nastaviť tak, aby čo najviac ochladzoval, ale zároveň nevysušoval nos ani oči používateľa.

 • Ochrana a pohodlie

  Ochrana a pohodlie

  Zváračská kukla G5-01 je určená do náročného prostredia, kde sa materiál zvára vysokým prúdom, prípadne sa brúsi, pričom k nej možno pripojiť systém s núteným obehom vzduchu 3M™ Adflo™. Kukla tak spĺňa požiadavky triedy TH3 na ochranu dýchacích ciest.


webLoaded = "false" Loadclientside=

3M™ Speedglas™ zváračská kukla G5-01

Na videu sa sami presvedčte o skvelých možnostiach nastavenia tmavých odtieňov systému prirodzených farieb, možnostiach nastavenia prúdenia vzduchu a použitia voliteľného pracovného svetla. Prihlásením pomocou nasledujúcej možnosti získate ďalšie informácie alebo praktické ukážky.


webLoaded = "false"

Žiadne kompromisy

 • Zváračská kukla Speedglas
  • Viditeľnosť miesta zvárania v nestmavenom stave vďaka technológii 3M ™ Speedglas ™ Natural Colour (obidva filtre ADF) a teraz aj premenlivý odtieň v stave stmavenia (filter G5-01VC).
  • Hodiny intenzívneho osvetlenia vďaka novému pracovnému svetlu, ktoré možno upevniť na kuklu (voliteľné príslušenstvo).
  • Tá najvyššia trieda ochrany dýchacích ciest v prípade systému s núteným obehom vzduchu (TH3) a regulátorov dodávaného vzduchu (B3).
  • Ochrana proti žiareniu, iskrám a postriekaniu vďaka novej konštrukcii kukly s vysokým stupňom krytia a vďaka šiestim rôznym možnostiam nastavenia krytia pomocou príslušenstva.
  • Žiadny dôvod na kompromisy v oblasti pohodlia. S novou kuklou sa môžete viac priblížiť k miestu zvárania a navyše si podľa potreby nastaviť spôsob prúdenia vzduchu.

webLoaded = "false"

Rôzne možnosti nastavenia krytia

Ku kukle, ktorá okrem správnej úrovne ochrany poskytuje aj vyššie pohodlie pre používateľov v náročných podmienkach, ponúkame aj množstvo nastaviteľných doplnkových prvkov. Používatelia si tak môžu kuklu prispôsobiť svojim konkrétnym požiadavkám a kritériám.

Zobraziť všetko dostupné príslušenstvo kukly G5-01

 • 3M zváračská kukla Speedglas
 • 3M zváračská kukla Speedglas
 • 3M zváračská kukla Speedglas

webLoaded = "false"

Objednajte si kompletný systém

Nová zváračská kukla 3M™ Speedglas™ G5-01 je kompatibilná s elektronickým respirátorom 3M™ Adflo™, rovnako ako s regulátormi dodávaného vzduchu 3M™ Versaflo™ (kukla a regulátory sa objednávajú samostatne).

Zobraziť všetky produkty súvisiace s G5-01


webLoaded = "false"

Vyžiadajte si ukážku 3M™ Speedglas™ zváračskej kukly G5-01

 • Všetky políčka sú povinné

 •  
 • Odoslať Odoslať

Ďakujeme.

Váš formulár bol úspešne odoslaný!

Ospravedlňujeme sa...

Pri odosielaní sa vyskytla chyba. Skúste to znova neskôr...

Sledujte nás
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky