Súhrn spolupráce

Globálna strategická kooperácia

Predstavujeme jeden z najefektívnejších a najkomplexnejších systémov na opravy povrchov po kolíziách

 

 • Tri veci, ktoré by ste mali vedieť


  Žiadali ste vysoko-efektívne, komplexné riešenie pre minimalizáciu prašnosti. My sme vás vypočuli a s hrdosťou prinášame Kompletný brúsny systém na opravu áut na svetový trh. Tu nájdete dôležité informácie o systéme:

  1. Navrhnutý aby naplnil aj tie najnáročnejšie očakávania na čistotu, bezpečnosť a výnosy. Systém kombinuje 3M brúsne materiály najlepšej kvality s prémiovým náradím Festool Automotive Systems. Spoznajte silu spolupráce.

  2. Festool prináša profesionálom nové technológie a trendové riešenia už viac ako 90 rokov. Od roku 1951 je spoločnosť expertom na brúsenie a od roku 1976 na odsávanie prachu. Festool Automative Systems vyrába silné náradia, ktoré patria k najlepším autoopravárenským náradiam na svete.

  3. Spoločnosť 3M založená v roku 1902 je svetovou silou, vyrába viac ako 60,000 produktov, ktoré sa používajú v domácnostiach, firmách, školách a nemocniciach. Spolu s vedcami z celého sveta, pobočkami vo viac ako 70tich krajinách a predajoch v 200, celosvetový 3M tím bol poverený výrobou technológií a produktov, ktoré pomáhajú napredovať každej spoločnosti. Zlepšuje kvalitu každého života a domácnosti. 3M Autoopravárenská divízia slúži automobilovému priemyslu pri opravách po kolíziách pomocou 70+ pobočiek. 3M AAD disponuje s veľkými priemyselnými znalosťami a silnými vzťahmi s kolíznymi automechanickými profesionálmi.

  3M Autoopravárenská divízia a Festool Automative Systems Vám s radosťou pomôžu k úspechu.

 • Powered by Festool Automotive Systems logo

  Kompletný brúsny systém na opravu áut

  3M spolu s Festool Automotive Systems vytvorili celosvetovú strategickú spoluprácu, ktorá najlepšie napomáha autoopravárenskému odvetviu. 3M ponúka inovatívne brusivá najlepšej kvality , vrátane brusív 3M™ Cubitron™ II, ktoré sú teraz prístupné spolu s Festool Automotive Systems elektrickým a pneumatickým náradím, príslušenstvom, vysávačmi a záručným servisom.

  CHCEŠ SA DOZVEDIEŤ VIAC O FESTOOL

  NAVŠTÍV 3MCOLLISION.COM