Triky s lepiacimi páskami

Triky s lepiacimi páskami

Osvojte si základné rozdiely medzi lepiacimi páskami a nechajte sa inšpirovať jedinečnými spôsobmi použitia pások pri riešení každodenných problémov.

Triky s lepiacimi páskami

Základné informácie o lepiacich páskach: Aký je rozdiel?

Robiť niečo správne znamená mať tie správne pomôcky. Každá z našich lepiacich pások je navrhnutá na konkrétne použitie. Nepokazte si prácu použitím nesprávnej lepiacej pásky.

 • 1. Priehľadné pásky slúžia na všeobecné použitie a sú skvelé pri tvorení, opravovaní a montáži ľahkých predmetov. Ľahko sa režú a hladko sa odvíjajú z kotúča.

 • 2. Dekoračná páska je ideálny spôsob, ako jednotlivé projekty prispôsobiť. Dodáva sa vo viac než 200 farbách a vzoroch v 9 typoch, takže ju môžete použiť na každú úlohu.


 • Organizujte so Scotch® Washi lepiacou páskou

  Zorganizujte si veci pomocou lepiacej pásky washi

  Môžete si vybrať z veľkého množstva farieb a vzorov, a preto vďaka páske washi veci na prvý pohľad rozlíšite. Môžete ju používať na odlíšenie elektrických káblov, oddelenie pohárov na večierku, označovanie udalostí v kalendári alebo značenie nádob. Aby ste organizáciu ešte vylepšili, na pásku dokonca môžete písať perom alebo ceruzkou.


 • Opravte si zničenú šnúrku od topánok pomocou Scotch® Crystal kryštalicky priehľadnej lepiacej pásky

  Opravte si rozstrapkanú šnúrku od topánok

  Ak musíte vymeniť plastový alebo kovový hrot na konci šnúrky od topánok, postačí vám Scotch® Crystal kryštalicky priehľadná lepiaca páska. Rozstrapkanú časť ňou jednoducho obaľte, aby ste vytvorili náhradný valček. Môžete použiť aj pásku washi alebo dekoračnú pásku, aby ste si šnúrky od topánok prispôsobili a oživili ich farbou.


 • Vyčistite si klávesnicu pomocou Scotch® Magic™ Lepiacej pásky

  Vyčistite si klávesnicu

  Klávesnicu nemusíte čistiť stlačeným vzduchom. Jednoducho prejdite medzi riadkami klávesov kúskom Scotch® Magic™ Lepiacej pásky, aby ste odstránili prach a nečistoty.


Aranžovanie kvetov pomocou Scotch® Lepiacej pásky

Aranžovanie kvetov pomocou Scotch® Magic™ lepiacej pásky

 • Vylepšite funkčnosť svojich váz pomocou Scotch® Magic™ lepiacej pásky. Pomocou prúžkov rovnakej dĺžky vytvorte na vrchu vázy nerovnomernú mriežku (váza na obrázku je síce štvorcová, no rovnako to bude fungovať aj s okrúhlou).

 • Potom jednoducho zasuňte kvety do prázdnych otvorov medzi lepiacou páskou. Vaše dielo bude vďaka tomu stáť rovno a kvety nebudete musieť stláčať dohromady alebo do vázy vkladať výplň.


Informácie o vzhľade zásobníka lepiacej pásky
 • Informácie o vzhľade zásobníka lepiacej pásky

  Tradičný stolný zásobník lepiacej pásky je takou ikonou, že mnoho z jeho vlastností si ani nevšimneme. Scotch® zásobník lepiacej pásky C-38 je navrhnutý tak, aby udržal celý rad rôznych typov lepiacich pások a jeho súčasťou je aj nešmykľavá zaťažená základňa, ktorá umožňuje lepenie jednou rukou. A teraz je dostupný v rôznych farbách.


Vedeli ste?
Scotch® lepiaca páska sa použila na prekrytie trhlín na vajciach holuba a morky, aby mláďatá zostali až do vyliahnutia v bezpečí.

Použité produkty


Mohlo by vás tiež zaujímať

 • Využite naše priehľadné lepiace pásky, aby ste opravili trhliny, vyvesili fotografie alebo zaistili dokonalý vzhľad svojich darčekov. Každá z nich je určená na konkrétnu skupinu problémov – nájdite si lepiacu pásku, ktorá bola vyrobená pre váš projekt.