1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Tesniace pásky
 5. 3M™ Silno tesniaca páska 4411N, priesvitná, 38 mm x 4,57 m

3M™ Silno tesniaca páska 4411N, priesvitná, 38 mm x 4,57 m

 • 3M ID 7010300467
 • UPC 00051128988466

Okamžite sa kontaktom prilepí na mnohé kovy a plasty bez nutnosti schnutia, bez kvapkania, presakovania a bez nutnosti následného upratovania.

Odolnosť

Čistý vzhľad, dá sa namaľovať

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Okamžite sa kontaktom prilepí na mnohé kovy a plasty bez nutnosti schnutia, bez kvapkania, presakovania a bez nutnosti následného upratovania
 • Odolnosť
 • Čistý vzhľad, dá sa namaľovať
 • Vysoká chemická odolnosť a odolost voči UV

'Extrémne efektívna páska na zapečaťovanie 3M™ 4411N je mimoriadne tvarovateľná jednostranná akrylová páska s vysoko výkonným ionomérovým vystužením.

Táto páska na zapečaťovanie vytvára vodotesné spoje a priamo kontaktom lepí rôzne druhy substrátov bez nutnosti schnutia, bez kvapkania, presakovania a bez nutnosti následného upratovania. Prispôsobí sa kontúram, hranám, nitom aj hlavičkám skrutiek. Na extrémne efektívnu pásku na zapečaťovanie 3M môžete maľovať, aby splynula s okolitým povrchom, bezpečne utesňuje, či pečie slnko, prší, sneží alebo nastávajú hraničné teploty.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celková dĺžka (metricky) 4.572 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 1 milimeter
Celková šírka (metricky) 38.1 milimeter
Farba produktu Priesvitné
Jednotiek na obal 12.0
Množstvo v balení 12 Bags per Case
Odvetvia Doprava, Všeobecný priemysel, Špeciálne vozidlo
Podkladový materiál (nosič) Ionomér
Produktová Kategória Rolka
Typ lepidla Akryl
Značky 3M™