1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Pružné lepidlá
 5. Lepidla na báze rozpúšťadiel
 6. 3M™ vysokovýkonné neoprénové lepidlo na gumu a tesnenia 1300L, 5 l

3M™ vysokovýkonné neoprénové lepidlo na gumu a tesnenia 1300L, 5 l

 • 3M ID 7100034893
 • UPC 54046719305952,04046719717606,04046719305957

Nalepí neoprén, SBR, butyl a iné druhy gumy na rôzne druhy substrátov

Vynikajúca odolnosť voči vlhkosti a teplu a dobrý výkon až do 300 °F/148 °C

Môže sa použiť ako kontaktné lepidlo alebo lepidlo viažuce sa za mokra

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Nalepí neoprén, SBR, butyl a iné druhy gumy na rôzne druhy substrátov
 • Vynikajúca odolnosť voči vlhkosti a teplu a dobrý výkon až do 300 °F/148 °C
 • Môže sa použiť ako kontaktné lepidlo alebo lepidlo viažuce sa za mokra
 • Dostupné v tubách, plechovkách alebo vedrách
 • Kompatibilné s priemyselnými rozprašovacími zariadeniami

3M™ vysokovýkonné neoprénové lepidlo na gumu a tesnenia 1300 je univerzálnym lepidlom na báze rozpúšťadiel. Zaručuje vysokú okamžitú pevnosť a dobrú odolnosť voči teplu a bežne sa používa na lepenie väčšinu druhov gumy a tesniacich materiálov. Je tiež vhodné pre veľkoplošné gumené fólie, nárazníky a pod.

Univerzálne lepidlo na gumu a tesnenia 3M™ vysokovýkonné neoprénové lepidlo na gumu a tesnenia 1300 je jedným z najuniverzálnejších lepidiel na báze rozpúšťadiel na gumu a tesnenia. Toto lepidlo spája neoprénovú, regenerovanú, SBR a butylovú gumu s kovom, drevom a väčšinou plastov. Má vynikajúcu odolnosť voči telu a vode, má dobrý výkon pri teplote až do 300 °F/148 °C 3M™ vysokovýkonné neoprénové lepidlo na gumu a tesnenia 1300 rýchlo schne, vďaka čomu budete mať čas na správne umiestnenie a nastavenie bez toho, aby sa vaše výrobné postupy museli zastaviť. Odporúčané použitie Všeobecné MRO Lepenie gumených tesnení na kovové povrchy Všeobecné lepenie (nemalo by sa aplikovať na EPDM ani TPO) Pripevnenie gumy na rôzne substráty Oprava gumených častí Každodenné MRO lepidlo s priemyselnou kapacitou Vďaka univerzálnosti štruktúry je 3M™ vysokovýkonné neoprénové lepidlo na gumu a tesnenia 1300 jedným z najobľúbenejších lepidiel používaných vo všeobecných MRO aplikáciách. Aby sme splnili požiadavky na rôzne postupy, vytvorili sme 3M™ vysokovýkonné neoprénové lepidlo na gumu a tesnenia 1300, ktoré je dostupné v tubách, plechovkách a vedrách. Okrem toho sa dá toto lepidlo nastriekať pomocou priemyselného rozprašovacieho zariadenia. Aplikovanie vášho lepidla Či sa už nastrieka, nanesie kefou alebo valčekom, aplikácia vášho 3M™ lepidla je priamočiarym postupom. Začnite opatreným aplikovaním lepidla na váš povrch, až kým sa nevytvorí jednotný povlak. Ak použijete prekrývajúci sa vzorec, aplikácia jedného povlaku bude dostatočná na väčšine povrchov. Účinné pokrytie lepidlom sa dosiahne, keď sa pokryje minimálne 80 % povrchu. Niektoré substráty, vrátane poréznych materiálov, si môžu vyžadovať ďalší povlak. Ak chcete aplikovať ďalšiu vrstvu lepidla, stačí, ak počkáte, kým už nanesené lepidlo bude suché na dotyk a potom môžete pokračovať s aplikáciou ďalšieho povlaku.

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M