1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Konštrukčné lepidlá
 5. Sekundové lepidlá
 6. 3M™ Scotch-Weld™ kayanoakrylátové lepidlo na plasty a gumu PR1500, 50 gr

3M™ Scotch-Weld™ kayanoakrylátové lepidlo na plasty a gumu PR1500, 50 gr

3M ID 7100034078
 • Rýchle tvrdnutie vám pomáha rýchlo napredovať vo vašej práci
 • Sekundové lepidlo dobre funguje na nedostatočne priľnavých povrchoch, ako sú EPDM guma a nylon
 • Husté lepidlo je vhodné aj na vyplňovanie škár
 • Vďaka vysokej viskozite sa nedostane na nechcené miesta
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Rýchle tvrdnutie vám pomáha rýchlo napredovať vo vašej práci
 • Sekundové lepidlo dobre funguje na nedostatočne priľnavých povrchoch, ako sú EPDM guma a nylon
 • Husté lepidlo je vhodné aj na vyplňovanie škár
 • Vďaka vysokej viskozite sa nedostane na nechcené miesta
 • Rýchle tvrdnutie, aby mohla vaša práca rýchlo pokračovať vpred

Vytvorili sme 3M™ Scotch-Weld™ sekundové lepidlo na plasty a gumu PR1500, ktoré je priemyselným lepidlom s vysokou pevnosťou a vysokou viskozitou. Tento rýchlo tvrdnúci kyanoakrylát tvrdne pri izbovej teplote a je vytvorené tak, aby malo výnimočný výkon pri mnohých nedostatočne priľnavých povrchoch, ako sú EPDM guma, vysoko plasticizované PVC, ABS a nylon.

3M™ Scotch-Weld™ sekundové lepidlo na plasty a gumu PR1500 má dobrú priľnavosť na mnoho substrátov, okrem toho, že priľne aj na EPDM gumu a nylon. Toto husté, priehľadné lepidlo dobre priľne na mnoho ďalších bežných povrchov ako aj na pevnú penu, kov, plasty a gumu. Naše rýchlo tvrdnúce lepidlo zabezpečí, že s prácou budete rýchlo postupovať vpred a že vaša produktivita bude vysoká. Jeho vysoká viskozita pomáha, aby lepidlo zostalo na mieste bez presúvania a aby priľnulo za niekoľko sekúnd. Tento rýchlo pôsobiaci kyanoakrylát sa môže tiež použiť na vypĺňanie škár, čím sa vytvorí rýchlo tvrdnúci spoj vo výrobných aplikáciách, kde sa vyžadujú rýchle procesy s vysokými objemami. Manipulačná pevnosť sa dosiahne v rozsahu 10-100 sekúnd, v závislosti od podmienok prostredia, a dosiahne svoju maximálnu pevnosť do 24 hodín, pričom dosiahne výnimočnú pevnosť v strihu 2800 libier na štvorcový palec. Odporúčané použitie Doprava Špeciálne vozidlá Kovoobrábací priemysel Stavebníctvo Zdravotníctvo Armáda a vláda Všeobecný priemysel MRO Elektronika Spotrebný tovar Podobne ako mnoho našich sekundových lepidiel, aj 3M™ Scotch-Weld™ sekundové lepidlo na plasty a gumu sa jednoducho aplikuje. Naše priehľadné tekuté lepidlo sa ľahko a presne aplikuje z fľaše - nie sú potrebné žiadne ďalšie nástroje. Ide o jednozložkové priemyselné pevné lepidlo, takže nie sú potrebné ďalšie prísady, s ktorými by sa malo zmiešať a vytvoriť lepidlo. Po aplikovaní stačí len počkať 100 sekúnd a to je všetko, čo lepidlo potrebuje pre dosiahnutie manipulačnej pevnosti, takže získate čas na správne umiestnenie pred tvrdnutím. Po správnom umiestnení častí sa úplné vytvrdnutie dosiahne do 24 hodín pri 72° F (22°C). 3M™ Scotch-Weld™ sekundové lepidlo na plasty a gumu PR1500 priľne na podobné a odlišné materiály, vrátane pevnej peny (Beadboard styrén), flexibilná pena (latex, uretán), tkaniny, plsť, korok a sklené vlákno, pevná pena (uretán), plasty (vysokovýkonný nylon), plasty (ABS, PVC, akryl), kov, plasty (polyolefíny)

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.