1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Brúsivá
 4. Brúsne hárky a rolky
 5. Penové hárky a rolky
 6. 3M™ Trizact P3000 Flexibilný brúsny hárok, 80 x 140 mm, 51261

3M™ Trizact P3000 Flexibilný brúsny hárok, 80 x 140 mm, 51261

Číslo dielu 512613M ID 7100024032Produktové číslo 3M 51261
 • Vynikajúce na odstránenie jemných škrabancov až do zrnitosti P2500
 • Technológia 3M™ Trizact™ vždy odhaľuje čerstvé nové brusivo na mäkkom podklade, ktoré je ideálne na finálnu úpravu povrchov
 • Vždy používajte zavlhka s vypnutým odsávaním prachu
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti
Podrobnosti o produkte

Penový brúsny hárok 3M™ Trizact™ Hookit™ 443SA obsahuje penový podklad na podporu veľmi jemných brúsiv, ktorý sa prispôsobuje pohybom a umožňuje odstraňovanie veľmi jemných špirálovitých stôp a škrabancov – ideálne na lakované povrchy, ktoré sa ťažko leštia.

Náš penový brúsny hárok 3M™ Trizact™ Hookit™ 443SA sa vyznačuje veľmi jemnými triedami brúsiv so zrnitosťou P3000 a P6000 a je vynikajúci na odstraňovanie jemných škrabancov a špirálovitých stôp, ktoré sa ťažko odstraňujú leštením. Hárky majú podklad z pevnej, no pružnej peny, ktorá zaistí podporu, prispôsobivosť a konzistentný kontakt s povrchom na jemné vybrúsenie škrabancov až do zrnitosti P2500. Tieto hárky sú ideálne na vykonávanie jemných finálnych povrchových úprav s menšou mierou prepracovania v dôsledku spálenia laku a viditeľných škrabancov na lakovaných povrchoch. Hárky s penovým podkladom na ručné brúsenie obsahujú naše brúsivá Trizact™, ktoré si zachovávajú ostrosť po dlhší čas a znižujú tak náklady na materiál. Brúsne hárky Trizact™ Hookit™ obsahujú aj náš systém Hookit™ na rýchle a efektívne výmeny počas vykonávania finálnych povrchových úprav.Brúsne penové hárky Trizact Hookit™ použite na brúsenie zamokra alebo nasucho pri odstraňovaní škrabancov po brúsení až do zrnitosti P2500.

 • Vynikajúce na odstránenie jemných škrabancov až do zrnitosti P2500
 • Technológia 3M™ Trizact™ vždy odhaľuje čerstvé nové brusivo na mäkkom podklade, ktoré je ideálne na finálnu úpravu povrchov
 • Vždy používajte zavlhka s vypnutým odsávaním prachu
Špecifikácie
Celková dĺžka (metricky)
140 milimeter
Celková šírka (metricky)
80 milimeter
Minerál
Karbid kremíka
Použitie
Sceľovanie, Povrchová úprava laku, Povrchová úprava laku a detailing
Produktová Kategória
List
Typ pripojenia
Suchý zips
Úroveň výkonu
Best
Zrno
3000
Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.