3M™ rýchlo priľnavé lepidlo na báze vody 1000NF

  • 3M ID 7100011610
  • UPC 00051115645815,50051115645810

Jednozložkové lepidlo bez rozpúšťadiel pre bezpečnú a jednoduchú manipuláciu nevyžaduje žiadne miešanie.

Stabilný spoj poskytuje dobrú tepelnú odolnosť a zabezpečuje trvácnosť.

Rýchle spojenie, okamžitá manipulačná pevnosť s cieľom zachovať proces montáže v pohybe

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
  • Jednozložkové lepidlo bez rozpúšťadiel pre bezpečnú a jednoduchú manipuláciu nevyžaduje žiadne miešanie
  • Stabilný spoj poskytuje dobrú tepelnú odolnosť a zabezpečuje trvácnosť
  • Rýchle spojenie, okamžitá manipulačná pevnosť s cieľom zachovať proces montáže v pohybe
  • Nízky postrek mimo cieľovej plochy a dobré krycie schopnosti minimalizujú odpad
  • Spája širokú škálu podkladov s vysokou tepelnou odolnosťou, aby vyhovoval rôznym potrebám

3M™ rýchlo priľnavé lepidlo na báze vody 1000NF je jedinečné lepidlo na báze vody špeciálne navrhnuté, aby zabezpečilo účinnú kombináciu rýchleho, teplu odolného spoja, možnosti polohovania a vysokej pevnosti. Naše lepidlo je nehorľavé, bez polychloroprénu, čo prispieva k zníženiu nákladov na poistenie a zvýšenej bezpečnosti na pracovisku.

3M™ rýchlo priľnavé lepidlo na báze vody 1000NF má rýchlejší čas lepenia ako väčšina jednozložkových lepidiel na báze vody, čím dosahuje manipulačnú pevnosť približne za jednu minútu alebo menej a nezdržiava tak výrobný proces. Rýchle lepenie a možná aplikácia iba na jeden povrch tiež zvyšuje produktivitu pri používaní menšieho množstva produktu. Vysoký obsah pevných častíc lepšie pokryje povrch ako zvyčajné lepidlá, čo zlepšuje pracovné prostredie a produktivitu. Zloženie rýchlo priľnavého lepidla na báze vody 3M 1000NF pozostávajúce zo 48% pevných častíc má až trojnásobne lepšie krycie schopnosti ako lepidlá na báze rozpúšťadiel, čím sa znižujú náklady na skladovanie a likvidáciu a je potrebná menej častá výmena produktu. Neutrálne zloženie zaisťuje rovnomerné pokrytie a zasychá do priehľadnej formy pre požadovaný estetický výsledok. Lepí na mnoho typov flexibilnej peny, latexovej peny, textílie, polyesterového vlákna, plátna, dreva, preglejky, drevotriesky a mnoho plastov a kovových povrchov. Spája tieto povrchy k sebe a medzi sebou navzájom. Toto špeciálne lepidlo je navrhnuté na použitie v priemysloch, ako napr. nábytok, výroba, opracovanie dreva, lepenie peny a výroba špeciálnych vozidiel. Je certifikovaný ako GREENGUARD® Štandardné emisie produktov pre deti a školy (SM) pre interiérové stavebné materiály s nízkymi emisiami: Spĺňa požiadavky LEED® EQ Credit 4.1: Materiály s nízkymi emisiami: Lepidlá a tmely Spĺňa požiadavky LEED® EQ Credit 4.5: Materiály s nízkymi emisiami: Nábytok a zariadenie Spĺňa požiadavky LEED® EQ Credit 4.6 Materiály s nízkymi emisiami: Stropné a nástenné systémy Vysoký výkon 3M™ rýchlo priľnavého lepidla na báze vody 1000F sa dosahuje používaním patentovanej technológie 3M pre vytvorenie lepidiel citlivých na tlak (PSA). Podobne ako páska PSA, 3M™ rýchlo priľnavé lepidlo na báze vody 1000F rýchlo priľne a vytvára okamžitý spoj. Následne pôsobí patentovaná technológia priečnej väzby, ktorá s odstupom času zabezpečuje ešte vyššiu pevnosť. V závislosti od lepených materiálov môže lepidlo dosiahnuť manipulačnú pevnosť takmer okamžite, napriek tomu je možné diely odlepiť, kým je lepidlo ešte mokré.

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M