3M™ Dirt Trap - Držiak na bielu fóliu, 36862

Číslo dielu 368623M ID 7100003285Produktové číslo 3M 36862
 • Schválený komponent ochranného systému 3M™ Dirt Trap
 • Praktická aplikácia ochrannej tkaniny 3M™ Dirt Trap
 • Silné magnety jednotku pevne držia na vertikálnych kovových povrchoch
 • Magnety dovoľujú aplikátor premiestňovať na iné miesta
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti
Podrobnosti o produkte

3M™ Držiak ochrannej tkaniny Dirt Trap ľahká aplikácia 3M™Ochrannej tkaniny Dirt Trap. Náš držiak je vybavený veľmi silnými magnetmi, ktoré počas používania a aplikácie ochrannej tkaniny udržia jeho konštrukciu na vertikálnych kovových povrchoch. Toto príslušenstvo sa používa s rolkami 3M™ Ochranného materiálu Dirt Trap, ktorý chráni pred farbou steny aj podlahu lakovacieho boxu.

Dávkovač na ochranný materiál 3M™ Dirt Trap umožňuje jednoducho odvinúť tú správnu dĺžku ochranného materiálu 3M™ Dirt Trap (predá sa osobitne), čo je biely ochranný materiál s netkaným povrchom a lepivou zadnou stranou. Náš dávkovač je vyrobený z kovu, aby bol odolný a je vybavený silnými magnetmi, ktoré ho udržia na vertikálnych kovových povrchoch. Dávkovač jednoducho umiestnite na požadované miesto a odvíjajte materiál. Ak je to potrebné, magnety umožňujú jeho premiestnenie na iné miesto. 3M™ Ochranný materiál Dirt Trap je špeciálne navrhnutý aby chránil steny aj podlahu lakovacej kabíny, zachytával prach, prestreky a zjasňoval pracovné prostredie. Môžete ho používať aj na ochranu iných povrchov, ako sú dosky stolov, farebné škály, miestnosti na miešanie farieb, prípravne farby a iné. Patentovaný netkaný materiál 3M s lepiacou zadnou stranou predstavuje prelomovú inováciu, ktorá skutočne zachytáva prach, špinu a prestreky a znižuje množstvo častíc vo vzduchu v lakovni alebo prípravni, čím redukuje nečistoty na striekaných povrchoch. Biela farba pomáha dosiahnuť profesionálnejšie výsledky tým, že rozjasňuje miestnosť a umožňuje lepšiu viditeľnosť pre porovnávanie farieb a verifikáciu povrchu počas aplikácie náterových produktov. Lepiaca zadná strana materiálu 3M™ Dirt Trap umožňuje prichytenie na vertikálne povrchy, čím eliminuje nutnosť prichytávania páskou alebo iným spôsobom. Lepidlo s nízkou lepivosťou má špeciálne zloženie umožňujúce stiahnutie rukou, čím jednoducho odstránite materiál s vrstvou farby, prachu alebo špiny. Pod ním zostanú čisté steny alebo podlaha. Pokyny pre inštaláciu ochranného materiálu 3M™ Dirt Trap na steny Prvú časť nainštalujte hneď pri podlahe Dávkovač pripevnite na susednú stenu Vytiahnite materiál do dĺžky miestnosti Pomocou stierky pripevnite vzdialený koniec materiálu na rohu Pokračujte späť k dávkovaču, pričom materiál vyrovnávajte a nalepujte ho na stenu Odrežte materiál pri dávkovači Stierkou vyhlaďte celú časť na stene, aby ste zaistili jej úplné prilepenie Preložte dávkovač na úroveň druhej sekcie Prekryte prvú sekciu (1“ alebo menej) Rovnakým spôsobom pripevnite materiál na 3 steny Po nainštalovaní na tretiu stenu vyrežte otvory pre okná a svetlo Dôležité - pre zaistenie čistého a jednoduchého odstránenia by sa materiál mal vymeniť pred uplynutím 150 cyklov Pokyny pre inštaláciu ochranného materiálu 3M™ Dirt Trap na podlahu Pripevnite aplikátor na stenu na protiľahlej strane podlahy Vytiahnite materiál a prvú časť vyrovnajte hneď vedľa steny Pokračujte s inštaláciou ďalších častí podľa potreby Aplikátor je pri aplikácii možné položiť na zem Dôležité - nezakrývajte mriežku na podlahe (materiál môže obmedziť prúdenie vzduchu)

 • Schválený komponent ochranného systému 3M™ Dirt Trap
 • Praktická aplikácia ochrannej tkaniny 3M™ Dirt Trap
 • Silné magnety jednotku pevne držia na vertikálnych kovových povrchoch
 • Magnety dovoľujú aplikátor premiestňovať na iné miesta
 • Odolná kovová konštrukcia pre použitie v autolakovniach
Špecifikácie
Celková dĺžka (metricky)
615,95 milimeter
Celková šírka (metricky)
304,8 milimeter
Farba produktu
Červená
Použitie
Dávkovanie
Typ produktu
Dávkovač
Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.