Systém na prívod vzduchu 3M™ S-200+

3M ID 7000144498
 • Pohodlný a univerzálny systém prívodu vzduchu určený na použitie so širokou škálou polotvárových a celotvárových masiek 3M™ na opakované použitie.
 • Jednoduchá údržba, pretože výmena náhradných dielov je rýchla, jednoduchá a intuitívna
 • Ľahký a vyvážený systém s konštantným prietokom vzduchu cez tvár pre chladnejšie a pohodlnejšie nosenie
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti
Špecifikácie
Celková dĺžka (metricky)
0,395 Meter
Celková šírka (metricky)
0,21 Meter
Dodatočná ochrana
Ochranu tváre / ochrana očí v závislosti od druhu masky
Odporúčané pri aplikáciách
Výroba sklenených vlákien, Manipulácia s materiálom, Práškové lakovanie, Maľovanie sprejom
Pracovný tlak
3.5 – 7.0 Bar; 4.5-7.0 Bar (with Auxiliary air tool connected)
Produktová séria
S-200 +
Typ ochrany
Ochrana dýchacích ciest
Typ overalu
Prach, hmla, výpary, plyny alebo pary a kombinácia nebezpečenstiev
Typ pripevnenia
S upevnením na pás
Typ produktu
Regulátor prívodu vzduchu
Podrobnosti o produkte
 • Pohodlný a univerzálny systém prívodu vzduchu určený na použitie so širokou škálou polotvárových a celotvárových masiek 3M™ na opakované použitie.
 • Jednoduchá údržba, pretože výmena náhradných dielov je rýchla, jednoduchá a intuitívna
 • Ľahký a vyvážený systém s konštantným prietokom vzduchu cez tvár pre chladnejšie a pohodlnejšie nosenie

Systém na prívod vzduchu 3M™ S-200+ je pohodlný a univerzálny systém prívodu vzduchu určený na použitie so širokou škálou polotvárových a celotvárových masiek 3M™ na opakované použitie. Systém je možné používať ako štandardný respirátor s prívodom vzduchu alebo v duálnom režime s filtrovou zálohou, keď je prívod vzduchu odpojený. Systém S-200+ bol skonštruovaný tak, aby poskytoval maximálne pohodlie a bezpečnosť. Je vybavený dvojčinnými bezpečnostnými spojkami, aby sa minimalizovalo riziko náhodného rozpojenia počas používania, a tiež funkciou regulovateľného prietoku vzduchu, takže pre maximálne pohodlie môžete ovládať vzduch prúdiaci na vašu tvár. Skúšaný v súlade s požiadavkami smernice ATEX a v súlade s normou EN13463-1 o neelektrických zariadeniach*. Za určitých podmienok je vhodný na použitie v prostrediach IIB 2GD. *Platné iba v prípade vybavenia antistatickým prívodným vedením stlačeného vzduchu 3M™ 308-00-72P.. Dvojčinné spojky pomáhajú minimalizovať riziko náhodného rozpojenia počas používania a poskytujú tak zvýšenú spoľahlivosť ochrany. Nerezové prípojky CAST poskytujú zlepšenú odolnosť proti korózii v náročných podmienkach.

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.