1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Vláknité pásky
 5. Scotch® filamentová páska 898MSR, 19 mm x 50 m

Scotch® filamentová páska 898MSR, 19 mm x 50 m

3M ID 7000095847
 • Filamentová spevnená páska s priemyselnou pevnosťou odolná voči zárezom, odieraniu a vlhkosti
 • Modifikované syntetické kaučukové lepidlo zaručuje lepšiu priľnavosť ako prírodné kaučukové lepidlá a dobre priľne na kovy a olejové povrchy
 • Sklené vlákna dodávajú pevnosť pri obaľovaní potrubí
 • Odolná voči preprave a manipulácii v drsných podmienkach
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Filamentová spevnená páska s priemyselnou pevnosťou odolná voči zárezom, odieraniu a vlhkosti
 • Modifikované syntetické kaučukové lepidlo zaručuje lepšiu priľnavosť ako prírodné kaučukové lepidlá a dobre priľne na kovy a olejové povrchy
 • Sklené vlákna dodávajú pevnosť pri obaľovaní potrubí
 • Odolná voči preprave a manipulácii v drsných podmienkach

Scotch® filamentová páska 898MSR je určená pre aplikácie, kde sa vyžaduje priľnavosť na olejové povrchy. Táto páska vystužená vláknami je ideálna pre zväzovanie a balenie pri vysokozáťažových rozchodových kovoch. Má dlhotrvajúcu pridžiavaciu silu, veľmi vysokú pevnosť v ťahu a vynikajúcu odolnosť voči odieraniu, vlhkosti a ošúchavaniu.

Dobre priľne na olejové povrchy Scotch® filamentová páska 898MSR je určená tam, kde je vystavená olejovým povrchom, je to priemyselná páska, ktorá sa používa pri spracovaní kovov. Vyrobená s priehľadným polypropylénovým podlepením, ktoré je vystužené vláknami, s polypropylénovým podlepením, ktoré má výnimočnú pevnosť v ťahu; páska je odolná voči odieraniu, vlhkosti, ošúchaniu a roztrhnutiu, dokonca aj vtedy, ak sa do nej zareže alebo sa prepichne. Táto pevná páska sa ľahko dávkuje bez skrútenia, takže sa ľahko aplikuje. Jej syntetické kaučukové lepidlo, ktoré je citlivé na tlak, je špeciálne vytvorené tak, aby zaručovalo dobrú priľnavosť a dlhotrvajúcu pridržiavaciu silu na kovových povrchoch. Je prispôsobiteľná a môže sa na ňu tlačiť pri procesnej tlači, slúži potom na reklamné a výstražné účely. Odporúčané používanie Uzatváranie kovových cievok Spojovanie kovových panelov Zväzovanie, spevňovanie a páskovanie Zväzovanie armatúr a kovových potrubí Celosvetový ’ spoľahlivý zdroj filamentových pások od roku 1946 Rad filamentových vystužených pások páskovacích pások od spoločnosti 3M' predstavuje silné, spoľahlivé a dostupné riešenie, ktoré zaručí integritu vašich produktov a balení. Pre uzatváranie škatúľ, stabilizovanie paliet, zväzovanie a spevňovanie; pre zabezpečenie častí spotrebičov počas prepravy a ako pásky na ľahko sa otvárajúce časti; naše veľmi silné pásky majú dôležité výhody pre výrobcov potrubí, kovových produktov, nábytku, spotrebičov, automobilových častí, športového tovaru ako aj zariadení na spracovanie potravín a nápojov.

Zdroje
Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.