3M™ Náplaste na opravu plastov, 05888

 • Číslo dielu 05888
 • Číslo produktu 3M 05888
 • 3M ID 7000080199
 • UPC 04046719284511

balenie obsahuje 3 náplaste a 6 urýchľovačov adhézie

náplaste spevnia zadnú časť nárazníkov, ktoré potrebujú opravu

priamo po aplykácii náplaste môžete pokračovať s opravu z prednej strany

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 315KB)Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)
Typ produktu Súprava ohybných dielov na opravu plastov

Detaily

Zvýraznenie
 • balenie obsahuje 3 náplaste a 6 urýchľovačov adhézie
 • náplaste spevnia zadnú časť nárazníkov, ktoré potrebujú opravu
 • priamo po aplykácii náplaste môžete pokračovať s opravu z prednej strany
 • použitie na plasty, kde je potrebná výstuž

3M™ pružná záplata na plasty je populárny materiál na opravu automobilových nárazníkov, ktorý zosilňuje vnútornú časť opravovaného plastu vmieste, kde poškodenie preniklo cez plastový materiál. Naša pružná záplata s rozmermi 4 x 8 palcov poskytuje silné spevnenie zadnej strany pri oprave väčšiny plastov. Obsahuje tiež 6 pružných TPO záplat a 6 balíkov s prísadou na zvýšenie priľnavosti.

3M™ Pružná záplata na plasty poskytuje prídavnú pevnosť na vystuženie nárazníkov pri oprave poškodenia, ktoré preniklo až na druhú stranu. Materiál našej záplaty je ideálny pre nárazníky, ktoré praskli pri menšej nehode na parkovisku. Keď sa to stane, jednoduché zalepenie prednej strany nemusí poskytnúť adekvátnu pevnosť. 3M™Pružná záplata na plasty sa dáva na zadnú stranu, aby stabilizovala nárazník. Okrem nárazníkov sa naše pružné záplaty z TPO (termoplastický polyolefín) odporúčajú aj na opravy líšt na blatníkoch, ochranné plasty podvozku a iné kozmetické diely, ktorú sú pružné alebo polo pružné. Aplikácia opravnej náplasti na blatník je zvyčajne 5-krokový proces: Vyčistite opravované miestoNaneste prísadu na zvýšenie priľnavosti (je pribalená k záplatám)Orežte záplatu na správnu veľkosťStiahnite zo záplaty podkladový papierAplikujte záplatu na opravované miestoZáplata na zadné strany má čistý vzhľad. S kozmeticky príjemným povrchom Keďže nie je potrebné vôbec čakať na vytvrdnutie, veľmi skoro potom môžete začať pracovať na oprave prednej strany.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Typ produktu Súprava ohybných dielov na opravu plastov