3M™ Scotch-Weld™ DP8005, 6 x 265 ml

3M ID 7000079932
  • Creates strong bond on low surface energy plastics (LSE) such as polyolefin with minimal or no surface prep required
  • Resists many chemicals, water, humidity and corrosion
  • Formulated to bond multi-material assemblies such as LSE plastics, thermoplastics composites and metals
  • Medium viscosity allows controlled dispensing
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
  • Creates strong bond on low surface energy plastics (LSE) such as polyolefin with minimal or no surface prep required
  • Resists many chemicals, water, humidity and corrosion
  • Formulated to bond multi-material assemblies such as LSE plastics, thermoplastics composites and metals
  • Medium viscosity allows controlled dispensing
  • 3 minute work life with 3 hours handling strength
  • Strong adhesive can replace screws, rivets and welding

3M™ Scotch-Weld™ Structural Plastic Adhesive DP8005 is a two-part acrylic adhesive specially formulated to bond many low surface energy plastics, including many grades of polypropylene, polyethylene, and thermoplastic elastomers (TPEs) without special surface preparation.

Priľne bez prípravy Naše 3M™ Scotch-Weld™ štrukturálne plastické lepidlo 8005 bolo špeciálne vyvinuté, aby bez problémov dokázalo priľnúť k problematickým povrchom, akými sú plasty s nízkou povrchovou energiou. Okrem rôznych druhov plastov priľne aj k rôznym druhom odlišných substrátov, od kovov, gumy, skla, keramiky až po drevo, v jednom kroku a so žiadnou alebo iba minimálnou prípravou povrchu. Všetky substráty by však mali byť čisté, suché a očistené od farby, oxidových fólií, olejov, prachu, prípravkov na odstraňovanie plesní a iných povrchovo znečisťujúcich látok. Lepte rýchlo a s istotou Toto štrukturálne lepidlo má strednú viskozitu s dobrou manipuláciou a rozotrením, ktoré po aplikácii vhodne zvlhčí povrch. Zmiešavací pomer je 10:1, prevádzková životnosť sú 3 minúty. Manipulačná pevnosť sa dosiahne približne do 3 hodín a lepidlo pri izbovej teplote (72°F / 22°C) úplne vytvrdne do 24 hodín. Po utvorení spoja má lepidlo výbornú odolnosť voči vode a vlhkosti, udržiava si pritom aj dobrú odolnosť voči chemikáliám. Je to veľmi efektívny systém na spájanie, zalievanie a štrukturálne upevňovanie a v mnohých aplikáciách môže dokonca nahradiť skrutky, nity, zváranie plastov či dvojkrokové postupy, ktoré zahŕňajú použitie chemických leptadiel, podkladové nátery alebo iné ošetrenie povrchu. Odporúčané použitie Spájanie plastov s kovmi, napr. pri výrobe alebo oprave zariadení Lepenie plastov s nízkou povrchovou energiou bez prechádzajúcej prípravy povrchu Lepenie kompozitných materiálov odolné voči nárazom Výroba alebo oprava rôzneho športového vybavenia Plasty s nízkou povrchovou energiou, ako sú polypropylén, polyetylén a termoplastické elastoméry (TPE) Lepte s akrylom Akrylové lepidlá sú dvojzložkové lepidlá, ktoré majú vynikajúcu pevnosť a odolnosť spoja, aj keď o niečo nižšiu ako epoxidové lepidlá. Ale majú niekoľko vlastností, vďaka ktorým sa ľahšie používajú, vrátane vyššej rýchlosti schnutia, vyššej tolerancie voči olejom alebo nepripraveným lepiacim povrchom a schopnosti priľnúť na rôzne druhy materiálov.