1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Tmely
 5. Lepiace tmely
 6. 3M ™ Polyuretánový lepiaci tmel 560, biely, 600 ml

3M ™ Polyuretánový lepiaci tmel 560, biely, 600 ml

 • 3M ID 7000077229
 • UPC 54046719316316,04046719316311,04046719828937

Lepidlo pre spájanie panelov

Veľmi vysoká pevnosť

Odolnosť proti dymu a ohňu, doba vytvrdenia 50 minút

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Lepidlo pre spájanie panelov
 • Veľmi vysoká pevnosť
 • Odolnosť proti dymu a ohňu, doba vytvrdenia 50 minút
 • 600 ml

3M ™ Polyuretánový lepiaci tmel 560 slúži na spájanie najrôznejších materiálov: plastov, FRP, SMC, hliníka, ocele, kovov s povrchovou úpravou a dreva. Toto veľmi pevné lepidlo je vhodné všade tam, kde sa požaduje vyššiu lepivosť a pevnosť spoja, napríklad pri spájaní panelov a pod.

Vytvára vysoko pevnú elastomérovou väzbu s dobrou odolnosťou voči UV žiareniu. 3M polyuretánový lepiaci tmel 560 bol vyrobený s ohľadom na vysokú účinnosť a predstavuje jednozložkový polyuretánový tmel vytvrdzovaný vlhkosťou, ktorý sa používa k spájaniu celého radu materiálov vrátane plastov, vláknových kompozitov (FRP), kompozitných materiálov SMC, hliníka, ocele, kovov s povrchovou úpravou a dreva . Vykazuje vysokú pevnosť v ťahu, dobrú odolnosť voči UV žiareniu, stredná tvrdosť A podľa Shorea a vysoký modul použitie v rade extrémnych prostredí. K dispozícii v kartuši, vo fólii či plechovke, takže vyhovie potrebám vašej aplikácie. Odporúčané použitie: Spájanie panelov, upevňovanie externých panelov a kovových rámov, upevňovanie podláh vozidiel, výroba dopravných prostriedkov (autobusy, železničné vozne, nákladné automobily, návesy). V mnohých prípadoch náhrada za mechanické upevňovacie prvky Možnosť vylepšenie vzhľadu náterom po zaschnutí. 3M polyuretánový lepiaci tmel 560 ponúka alternatívu pre mechanické upevňovacie prvky a v niektorých aplikáciách môže slúžiť ako náhrada za nity. Spája početné rôznorodé materiály. Toto lepidlo pracuje pri teplotách od 40° C do 90° C. Po vytvrdnutí (50-60 minút) možno tmel pretrieť lakom, a tým zlepšiť jeho konečnú povrchovú úpravu. Polyuretánové tmely poskytujú pevné, flexibilné, trvanlivé, elastomerické spojenie, ktoré utesňuje jednotlivé prvky. Tieto tmely vynikajú u náročných aplikácií v priemysle, doprave a stavebníctve. Polyuretánové tmely sú dostupné v rade tvrdosťou A podľa Shorea, s rôznou dobou spracovateľnosti a v rôznych farbách, aby splnili potreby početných aplikácií. K aplikácii lepiacich tmelov 3M v kartuši alebo 400ml / 600ml fóliu použite 3M ručnú alebo pneumatický aplikátor.

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.