1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Penové pásky
 5. Pásky VHB
 6. Akrylová penová páska 3M™ VHB™ 4950F

Akrylová penová páska 3M™ VHB™ 4950F

3M ID 7000072486
 • Eliminujte vŕtanie, brúsenie, zmeny povrchovej úpravy, skrutkovanie, zváranie a čistenie
 • Na tlak citlivé lepidlo zabezpečí spojenie pri kontakte bez nutnosti čakať na zaschnutie
 • Prakticky neviditeľná fixácia pomáha zachovať úhľadnosť povrchov bez nepekných hlavičiek nitov a stôp po zváraní
 • Kontinuálne spojenie rozkladá záťaž po celej dĺžke spájaných povrchov
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Eliminujte vŕtanie, brúsenie, zmeny povrchovej úpravy, skrutkovanie, zváranie a čistenie
 • Na tlak citlivé lepidlo zabezpečí spojenie pri kontakte bez nutnosti čakať na zaschnutie
 • Prakticky neviditeľná fixácia pomáha zachovať úhľadnosť povrchov bez nepekných hlavičiek nitov a stôp po zváraní
 • Kontinuálne spojenie rozkladá záťaž po celej dĺžke spájaných povrchov
 • Vytvára permanentné utesnenie zabraňujúce prieniku vody, vlhkosti, soli a pod.

Spojovacie systémy VHB využívajú pevné akrylové lepidlá, ktoré sa vyznačujú vynikajúcou dlhodobou trvácnosťou priľnutia. Odolnosť lepidla voči odlupovaniu a pevnosť priľnutia produktov v sortimente VHB je významne vyššia ako v prípade typických páskových produktov citlivých na tlak.

Výsledkom je mimoriadne pevná páska, ktorá dokáže priľnúť k najrôznejším substrátom vrátane hliníka, nehrdzavejúcej ocele, galvanizovanej ocele, skla/epoxidu, MSE plastov, ako je tuhé PVC, akryl, polykarbonát, ABS a polystyrén, a zároveň k väčšine práškových náterov, drevu s vrstvou náteru alebo tmelu a k betónu. Páska VHB sa dá používať v interiéri aj v exteriéri na rôzne účely vrátane montáže permanentného značenia a upevňovania panelov, bežného priemyselného použitia, údržby a opráv. Pásky 3M VHB v priemysle. 3M VHB sme predstavili v roku 1980 ako prvé svojho druhu. Tieto jedinečné pásky v sebe kombinujú prispôsobivosť a pevný permanentný spoj. Výsledkom je sortiment mimoriadne pevných pások, ktoré dokážu priľnúť k najrôznejším substrátom vrátane skla, kovu, MSE plastov ako je pevné PVC, akryl, polykarbonát, ABS a polystyrén, ďalej k väčšine práškových náterov, drevu s vrstvou náteru alebo tmelu a tmeleného betónu. Páska 3M VHB sa dá používať v interiéri aj v exteriéri na rôzne účely vrátane montáže permanentného značenia a upevňovania panelov, fixácie komponentov, údržby a opráv. Páska 3M™ VHB™ predstavuje osvedčenú alternatívu k skrutkám, nitom, zvarom a iným formám mechanických fixačných prvkov. Mrakodrapy, mobilné telefóny, elektronické značenie na diaľniciach, chladničky, lodná elektronika, architektonické okná, vozidlá na voľný čas a prívesy sa spoliehajú na špeciálnu spojovaciu pásku v rámci jedného alebo viacerých krokov v procese skladania, montáže, upevňovania a utesňovania. Vylepšená metóda spájania. Pásku 3M™ VHB™ vyrábame tak, aby sa dala zaviesť do drážok, okolo rohov a cez zakrivené povrchy za súčasného zaistenia trvácneho spojenia spôsobom, ktorý mechanické upevňovacie prvky nedokážu zabezpečiť. Táto inovácia poskytuje príležitosť na rýchlu a efektívnu výstavbu a možnosť dizajnu konštrukcií uplatnením nových a odlišných postupov. Výsledkom je mimoriadne pevná páska, ktorá drží na najrôznejších materiáloch. Medzi účely použitia patrí spájanie a utesňovacie skiel na LED paneloch, spájanie kovov s vrstvou náteru, spájanie a utesňovanie plastových okien voči panelu s vrstvou náteru. Keď používate pásku 3M VHB, môžete zdokonaliť vzhľad dokončených tovarov elimináciou nitov a skrutiek za súčasného zabezpečenia bezprostrednej pevnosti pri manipulácii. Fixácia pomocou pásky 3M VHB je vo väčšine prípadov rýchlejšia ako proces vŕtania, upevňovania či použitia tekutého lepidla. Náš univerzálny rad pások je možné používať v interiéroch aj exteriéroch vrátane montáže okien a dverí, montáže značenia, elektroniky, údržby a desiatok ďalších priemyselných aplikácií.

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.