Uzatvárateľný upínač 3M™ Dual Lock™ SJ3550, 25 mm x 5 m

3M ID 7000070524
 • Päťkrát pevnejší v ťahu než bežné upínače na suchý zips
 • Jednoduché rozlúpnutie upínača umožňuje rýchly prístup
 • Dostatočne odolné, aby si po 1000-násobnom otvorení a zatvorení zachoval 50 % pôvodnej pevnosti
 • Výstupky v tvare hríbov zapadnú na miesto, aby bolo isté, že sa upínač používa
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Päťkrát pevnejší v ťahu než bežné upínače na suchý zips
 • Jednoduché rozlúpnutie upínača umožňuje rýchly prístup
 • Dostatočne odolné, aby si po 1000-násobnom otvorení a zatvorení zachoval 50 % pôvodnej pevnosti
 • Výstupky v tvare hríbov zapadnú na miesto, aby bolo isté, že sa upínač používa
 • Zadná strana z penovej pásky umožňuje bližšie priľnutie na texturované či nepravidelné povrchy

Uzatvárateľný upínač 3M™ Dual Lock™ SJ3550 rieši problém pripevnenia bez použitia špeciálnych nástrojov či komplikovaných mechanických uzatváračov. Náš inovatívny uzatvárateľný systém vám umožní pripojiť vstupné dvere, panely, značky, zobraziť dielce a komponenty a ešte mnohé iné často otvárané a znovu zatvárané súčasti,aby ste k nim mali opakovaný prístupu s minimálnou stratou lepivosti spoja.

V moci veľkých čísel Jeden malý hríbik v tomto svete veľa nedokáže, keď ho však spárujete s niekoľkými stovkami kamošov, razom sa stane prakticky nezničiteľným. Tímová práca, to je myšlienka stojaca v pozadí návrhu nášho uzatváracieho upínača 3M™ Dual Lock™ SJ3550. Pri spojení do jedného celku naše jedinečné výstupky v tvare hríbu do seba zapadnú a vzájomne sa zaistia, či sa dosiahne až päťnásobná pevnosť uzavretia v porovnaní s typickými upínačmi s háčikom a slučkou za súčasného zachovania schopnosti jednoduchého rozpojenia odlúpnutím pre rýchly prístup. Náš uzatvárateľný upínač 3M™ Dual Lock™ SJ3550 obsahuje približne 250 výstupkov s hlavičkou v tvare hríbu na štvorcový palec. Keď sa dva kusy upínača Dual Lock™ pritlačia k sebe, výstupky sa prehnú a hlavičky v tvare hríba sa skĺznu za seba. Výstupok po spojení zapadne do pôvodnej polohy a zaistí sa s protistojacimi hlavicami zreteľným zacvaknutím, ktoré signalizuje prichytenie upínača. Tento systém je možné otvoriť a zavrieť až 1000-krát pri zachovaní 50 % pôvodnej pevnosti v ťahu. Žiadne vŕtanie, skrutkovanie, doťahovanie a komplikovaná inštalácia Náš upínač Dual Lock™ SJ3550 využíva akrylové lepidlo, ktoré dokáže dobre priľnúť k rôznym materiálom so stredne vysokou povrchovou energiou vrátane niektorých plastov, kovov, skla a povrchov s vrstvou náteru. Toto je zárukou rýchlej a jednoduchej inštalácie bez použitia procesov mechanickej fixácie. Lepidlo rýchlo priľne a maximálnu pevnosť dosiahne po 72 hodinách. Po vytvorení spojenia môžu do seba zapadnuté výstupky v tvare hríba držať rovnako pevne ako skrutky a nity a súčasne je ich možné poľahky rozpojiť na zabezpečenie prístupu. Univerzálne, trvácne a neviditeľné Počet potenciálnych účelov použitia našich upínačov Dual Lock™ je prakticky neohraničený. Výstupky, vrchné zakončenia v tvare hríbu a zadná vrstva filmu sú vyrobené z priehľadného polypropylénu. Polyolefínová zadná vrstva je odolná voči bežným rozpúšťadlám a alkalickým roztokom, vďaka čomu ide o ideálny produkt na rôzne účely použitia a do rôznych prostredí. Upínač sa odporúča používať pri teplote od -20 °F/-29 °C do 200 °F/93 °C. Tieto upínače skryté z dohľadu po upevnení sú zárukou čistého a ničím nerušeného povrchu a svoju pevnosť si dokážu zachovať po viac ako 1000 cyklov otvorenia a zatvorenia. Upínače Dual Lock™ SJ3550 obsahujú akrylovú penovú pásku chránenú odnímateľnou výstelkou. Táto konštrukcia umožňuje dosahovať lepší kontakt s povrchmi s jemnou textúrou alebo povrchovými nerovnosťami. Na dosiahnutie rôznej intenzity priľnutia je tento upínač možné spárovať s rozličnými typmi uzatvárateľných upínačov 3M Dual Lock. Odporúčané kombinácie spárovaných upínačov sú nasledujúce: Typ 250 s typom 170 Typ 250 s typom 250 Typ 170 s typom 400 Typ 250 s typom 400 Na dosiahnutie rýchleho upevnenia s vysokou pevnosťou a obmedzenou dobou životnosti je možné ktorýkoľvek z našich produktov 3M™ Dual Lock™ skombinovať s uzatvárateľnými upínačmi 3M™ Hook and Loop™.

Zdroje
Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.