1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Brúsivá
 4. Brúsne pásy
 5. Textilné pásy
 6. 3M™ Cubitron™ II Brúsny Pás 984F, 75 mm × 3000 mm, 36+

3M™ Cubitron™ II Brúsny Pás 984F, 75 mm × 3000 mm, 36+

3M ID 7000060766UPC 04046719415021
 • 3M™ Cubitron™ II Brúsny Pás 984F obsahuje precízne tvarované zrno 3M™, ktoré svojím štiepením vytvára stále nové ostré útvary, ktoré rýchlo odstraňujú materiál a pomáhajú zvyšovať produktivitu.
 • Nižšie zahrievanie obrábaného materiálu vďaka dokonalému chladeniu.
 • Precízne tvarované zrno 3M™ vyžaduje nižší prítlak, čím znižuje únavu operátora.
 • Životnosť pásu je značne predĺžená, jedným pásom sa obrobí viac obrobkov a vyžaduje sa menej výmen pásu.
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti
Špecifikácie
Celková dĺžka (metricky)
3000 milimeter
Celková šírka (metricky)
75 milimeter
Druh plášťa
Zatvorená štruktúra
Flex typ
Single-Flex
Hmotnosť podkladu
Hmotnosť YF
Minerál
Presne tvarovaná keramika
Podkladový materiál
Polyesterová tkanina
Produktová Kategória
Opasky
Typ spojky
Film-Lok
Zrno
36+
Podrobnosti o produkte
 • 3M™ Cubitron™ II Brúsny Pás 984F obsahuje precízne tvarované zrno 3M™, ktoré svojím štiepením vytvára stále nové ostré útvary, ktoré rýchlo odstraňujú materiál a pomáhajú zvyšovať produktivitu.
 • Nižšie zahrievanie obrábaného materiálu vďaka dokonalému chladeniu.
 • Precízne tvarované zrno 3M™ vyžaduje nižší prítlak, čím znižuje únavu operátora.
 • Životnosť pásu je značne predĺžená, jedným pásom sa obrobí viac obrobkov a vyžaduje sa menej výmen pásu.
 • Podložka z plátna hmotnostnej triedy YF vyniká pri strednom/vysokom prítlaku pri brúsení antikora, chróm-kobaltovej ocele a zliatin niklu.

3M™ Cubitron™ II Brúsny Pás 984F je extrémne výkonný vďaka precízne tvarovanému zrnu 3M™ na polyesterovom podklade YF. Vďaka chladiacej vrstve je pás vhodný pri strednom a vysokom prítlaku na uhlíkovej, nehrdzavejúcej oceli a ďalších ušľachtilých zliatinách.

Boli vytvorené revolučné precízne tvarované zrná, pri ktorých neustálym odlamovaním ich vrcholov dochádza k vytváraniu superostrých hrotov a hrán, ktoré čisto prechádzajú kovom, bez drážkovania alebo vyrývania ako bežné brúsne zrná. Tak dochádza k superrýchlemu brúseniu a k menšiemu hromadeniu tepla v obrobku, čo obmedzuje vznik únavových trhlín v dôsledku tepla a zmeny sfarbenia. Okrem toho, pretože brúsivo samo zostáva chladnejšie a ostrejšie, vydrží podstatne dlhšie než bežné pásy s keramickým brúsivom, čo znižuje náklady a počet výmen brúsnych pásov. Mimoriadne rýchly rez a dlhá životnosť keramických zŕn vytvára z tohto pásu ideálny nástroj pre priemyselné prostredie. Je zároveň tepelne odolný a po celý čas prevádzkovej životnosti výrobku vytvára jednotnú úpravu povrchu, a pomáha eliminovať spaľovanie materiálu pri brúsnych aplikáciách. Podložka z plátna hmotnostnej triedy YF použitá na páse 984F zaručuje odolnosť a brúsivo je spojené k podložke pomocou živice, čo zaručuje spoľahlivú prevádzku, a to aj pri vysokej teplote a prítlaku. Naše značkové výrobky 3M™ Cubitron™ II zvýšili latku pre vysokovýkonné brúsivá. Naši inžinieri začali pracovať s keramickými brúsnymi zrnami 3M™ a použili technológiu na elektrostatickú orientáciu každej trojuholníkovej štruktúry na podložke, aby sa vytvorili ostré vrcholy a aby sa maximalizoval potenciál brúsenia. Tieto vrcholy pôsobia ako samostatné rezné nástroje, ktoré rozrežú kov a pri odlamovaní špičiek dochádza k ich priebežnému brúseniu, čo dlhodobo zaručuje vysoký pracovný výkon pri náročných aplikáciách. Tieto zrná sa rovnomerne opotrebovávajú a poskytujú veľmi dlhú prevádzkovú životnosť a konzistenciu s menším brúsnym prítlakom. Výsledkom je to, že výrobky Cubitron™ II pracujú a vydržia dlhšie než všetky ďalšie výrobky s bežným keramickým brúsivom dostupné na trhu, maximalizujú produktivitu a minimalizujú namáhanie pásu a únavu používateľa. Brúsne pásy sa dodávajú v mnohých rôznych šírkach a dĺžkach a používajú sa na rôznom náradí s brúsnymi pásmi pre mnoho rôznych aplikácií na kovových obrobkoch. Značka 3M ponúka široký výber pásov, ktoré sú vhodné pre väčšinu priemyselných pásových brúsok. Širšie pásy sa používajú so širokými pásovými brúskami podľa rozmerov plechov a cievok alebo na doplnenie vzoru zŕn na nehrdzavejúcu oceľ. Stredne široké brúsne pásy sa používajú na stojanových pásových brúskach na odstraňovanie zvarov, odstraňovanie materiálu a na nastavenie zŕn v nehrdzavejúcej oceli. Úzke pásy sa používajú na prenosných pásových brúskach na brúsenie alebo zdrsnenie povrchu pravouhlých kútových zvarov. Pásy sa dodávajú s rôznymi spojkami, ktoré spájajú konce pásu. Plátenné pásy 3M™ Cubitron™ II 984F sú opatrené spojkami z tkaniny, čo zaručuje vyššiu pevnosť pri brúsení so stredným až vysokým prítlakom.

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.