1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Elektrické výrobky
 4. Spojky a príslušenstvo
 5. Uzávery a spojky IDC
 6. 3M™ Scotchlok™ IDC konektor 316IR, špirálový prívod, zavlažovacie aplikácie

3M™ Scotchlok™ IDC konektor 316IR, špirálový prívod, zavlažovacie aplikácie

 • 3M ID 7000058271
 • UPC 30054007504192,00054007504191,50054007504196

Tento konektor sa odporúča používať s drôtmi odolnými voči vlhkosti s nízkou spotrebou energie pre aplikácie menšie ako 32 V.

Rýchle a jednoduché použitie – jednoducho zatvorí bez odizolovania, či skrútenia drôtu.

Obsahuje unikátny „U“ kontakt, ktorý poskytuje rýchle, spoľahlivé elektrické pripojenie.

Zobraziť viac detailov

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Tento konektor sa odporúča používať s drôtmi odolnými voči vlhkosti s nízkou spotrebou energie pre aplikácie menšie ako 32 V
 • Rýchle a jednoduché použitie – jednoducho zatvorí bez odizolovania, či skrútenia drôtu
 • Obsahuje unikátny „U“ kontakt, ktorý poskytuje rýchle, spoľahlivé elektrické pripojenie
 • Podporuje prierezy vodičov 0,5 mm² až 1,5 mm²

3M™ Scotchlok™ IDC konektor 316IR, špirálový prívod, pre zavlažovacie aplikácie má unikátny „U“ kontakt, ktorý poskytuje rýchle a spoľahlivé elektrické pripojenie. Tento konektor podporuje merače sily drôtu 0,5 mm² až 1,5 mm².

Pripojte dva alebo tri konce vodičov, zaizolujte pripojenie a zaistite tesnenie odolné voči vlhkosti s konektorom 3M™ Scotchlok™ IDC 316IR, odbočka, zavlažovacie systémy. Tento konektor sa odporúča na použitie s vodičmi s nízkym elektrickým odporom pri vlhkosti na použitie pri napätí pod 32 V. Podporuje prierezy vodičov 0,5 mm² až 1,5 mm². Konektor má jedinečný kontakt v tvare „U“, ktorý umožňuje rýchle a spoľahlivé elektrické pripojenie, keď sa jednoducho zacvakne bez odizolovania alebo skrútenia vodiča. Odpružený spoj pod prúdom sa vykoná zatlačením kontaktu v tvare U do konektora. Keď sa kontakt U zatlačí do konektora, zachytí vodiče, pretože vytláča izoláciu.

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.