1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Elektrotechnické pásky
 5. Vinylové elektrotechnické pásky
 6. Scotch® 33 Vinylová elektrická páska, čierna 38mm x 33m

Scotch® 33 Vinylová elektrická páska, čierna 38mm x 33m

 • 3M ID 7000057499
 • UPC 00054007101581,50054007101586

Vysoko prispôsobivá s dobrou flexibilitou – na elektrickú a mechanickú ochranu proti vlhkosti s minimálnym objemom

Odoláva UV žiareniu, oderu, vlhkosti, zásadám, rozpúšťadlám a kyselinám

Odoláva teplotným rozsahom 0 až 80 stupňov C

Zobraziť viac detailov

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Vysoko prispôsobivá s dobrou flexibilitou – na elektrickú a mechanickú ochranu proti vlhkosti s minimálnym objemom
 • Odoláva UV žiareniu, oderu, vlhkosti, zásadám, rozpúšťadlám a kyselinám
 • Odoláva teplotným rozsahom 0 až 80 stupňov C

Scotch® 33 Vinylová elektrická páska je pôvodná, PVC izolačná páska, ktorá má na trhu vedúce postavenie. Táto profesionálna páska je vysoko prispôsobivá, s dobrou flexibilitou na elektrickú a mechanickú ochranu proti vlhkosti. Má UL, CSA a VDE schválenie.

Páska Scotch® 33 je určená na vyššie/nižšie triedy, vnútorné/vonkajšie prostredie, nízkonapäťové a vysokonapäťové aplikácie a na vytváranie káblových zväzkov. Táto páska ponúka elektrotechnickú a mechanickú ochranu kombináciou gumovo-živicového lepidla citlivého na tlak a elastického podkladu z PVC. Vytvára ochranný plášť vysokonapäťových káblových spojov. Táto elektrotechnická páska je veľmi odolná voči UV žiareniu, oderu, vlhkosti, zásadám, rozpúšťadlám a mnohým kyselinám. S certifikáciou UL Listed, CSA a v súlade so smernicou RoHS 2011/65/EÚ.

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.