1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Reklama a značenie
 4. Značenie vozovky a príslušenstvo
 5. Trvalé cestné pásky
 6. 3M ™ Stamark ™ Reflexná páska pre vodorovné cestné značenie série A380IES, 120 mm x 91,4 m, biela

3M ™ Stamark ™ Reflexná páska pre vodorovné cestné značenie série A380IES, 120 mm x 91,4 m, biela

 • 3M ID 7000055740
 • UPC 00051115702945

Vynikajúce reflexné vlastnosti, vo dne iv noci, vďaka použitiu keramických guličiek.

Jednoduchá aplikácia bez použitia základov lepidla

Jedinečné mikrokryštalické keramické guličky

Zobraziť viac detailov

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Vynikajúce reflexné vlastnosti, vo dne iv noci, vďaka použitiu keramických guličiek
 • Jednoduchá aplikácia bez použitia základov lepidla
 • Jedinečné mikrokryštalické keramické guličky
 • 3M kvalita

Prefabrikovaná biela páska najvyššej kvality pre vodorovné cestné značenie, špeciálne navrhnutá pre trvanlivé aplikácie na diaľniciach a iných cestách, kde sa vyžadujú vysoké bezpečnostné požiadavky a najvyššia životnosť. Udržiava vysokú úroveň viditeľnosti počas dňa a noci, odrazivosť, stupeň drsnosti pre správnu ochranu proti pošmyknutiu a trvanlivosti bielej. Jeho vlastnosti umožňujú predĺžiť životnosť výrobku, ušetriť počas celej životnosti výrobku a zvýšiť bezpečnosť vodiča. Keramické guľôčky odolné proti oderu a protišmykové častice sú vsadené do vrchnej vrstvy z polyuretánu s vysokou pevnosťou a vytvárajú pásku, ktorá zaisťuje zvýšenú viditeľnosť a bezpečnosť aj vo vlhkom prostredí. Vstavaná výstužná sieť zvyšuje trvanlivosť a odolnosť pásky na ceste. Páska sa ľahko používa a môže byť narezaná na veľkosť pomocou noža alebo mechanického zariadenia na vyrezanie symbolov a opisov. Nezávislé testy ukázali, že páska na označenie cesty A380iES spĺňa požiadavky na parametre uvedené v norme EN1436.

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.