1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Penové pásky
 5. Pásky VHB
 6. Akrylová penová páska 3M™ VHB™ 4910F

Akrylová penová páska 3M™ VHB™ 4910F

 • 3M ID 7000033117
 • UPC 04001895594113

Bezfarebný materiál je ideálny na spájanie priehľadných materiálov

Zloženie lepidla na páske 3M VHB spája a pri kontakte okamžite priľne bez nutnosti čakať na zaschnutie

Prakticky neviditeľné upevnenie pomáha zachovať úhľadnosť povrchov bez nepekných hlavičiek nitov a stôp po zváraní.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Bezfarebný materiál je ideálny na spájanie priehľadných materiálov
 • Zloženie lepidla na páske 3M VHB spája a pri kontakte okamžite priľne bez nutnosti čakať na zaschnutie
 • Prakticky neviditeľné upevnenie pomáha zachovať úhľadnosť povrchov bez nepekných hlavičiek nitov a stôp po zváraní
 • Rozkladá záťaž po dĺžke spoja
 • Vysoká dynamická absorpcia záťaže tlmí vibrácie a tlmí pnutie pri nárazoch

4910 je priehľadná akrylová VHB páska. Vďaka bezfarebnosti je ideálna na spájanie priehľadných materiálov alebo na aplikácie, v ktorých je farebná spojovacia línia neprijateľná.

Páska 3M VHB na rozdiel od skrutiek a nitov rozkladá záťaž po celej šírke spoja a dokáže sa prispôsobiť rôznej intenzite rozťažnosti a zmršťovania. Po spojení materiálov sa vytvorí prakticky nezničiteľný spoj. Priehľadná konštrukcia tejto pásky je ideálna na aplikácie, ako je utesňovanie vnútorných/vonkajších sústav kupol strešných okien a/alebo okrajové spájanie živicou plneného skla. Pásky 3M VHB boli predstavené v roku 1980 a boli prvé svojho druhu. Naše jedinečné pásky v sebe kombinujú prispôsobivosť a pevný permanentný spoj. Výsledkom je sortiment mimoriadne pevných pások, ktoré dokážu priľnúť k najrôznejším substrátom vrátane skla, kovu, MSE plastov ako je pevné PVC, akryl, polykarbonát, ABS a polystyrén, ďalej k väčšine práškových náterov, drevu s vrstvou náteru alebo tmelu a tmeleného betónu. Páska 3M VHB sa dá používať v interiéri aj v exteriéri na rôzne účely vrátane montáže permanentného značenia a upevňovania panelov, fixácie komponentov a opráv. Páska 3M VHB predstavuje osvedčenú alternatívu k skrutkám, nitom, zvarom a iným formám mechanickej fixácie. Tieto pásky sa používajú v jednom alebo viacerých krokoch procesu montáže, upevňovania, fixovania a utesňovania v mrakodrapoch, mobilných telefónoch, elektronických diaľničných značeniach, chladničkách, lodnej elektronike, architektonických oknách, vozidlách na voľný čas a prívesoch. Páska 3M™ VHB™ zapadne do drážok, prispôsobí sa okoliu rohov a kopíruje krivky, pričom zároveň poskytuje pevné spojenie spôsobom, ktorý nie je možné dosiahnuť mechanickými spojovacími prvkami. Táto inovácia poskytuje príležitosť na rýchle a efektívne MRO. ako aj možnosť dizajnu konštrukcií uplatnením nových a odlišných postupov. Výsledkom je mimoriadne pevná páska, ktorá drží na najrôznejších materiáloch. Medzi účely možného použitia patrí spájanie a utesňovanie skiel na LED paneloch, spájanie kovov s vrstvou náteru a spájanie a utesňovanie plastových okien k panelom s vrstvou náteru. Páska 3M VHB dokáže zdokonaliť vzhľad vyhotovených tovarov elimináciou nitov a skrutiek, pričom zároveň dokáže zabezpečiť bezprostrednú manipulačnú pevnosť. Fixácia pomocou pásky 3M VHB je vo väčšine prípadov rýchlejšia ako proces vŕtania, upevňovania či použitia tekutého lepidla. Náš univerzálny rad pások je možné používať v interiéroch aj exteriéroch vrátane montáže okien a dverí, montáže značenia, elektroniky, údržby a desiatok ďalších priemyselných aplikácií.

Zdroje

Súvisiace produkty

Celková dĺžka (metricky) 33 Meter
Celková šírka (metricky) 19 milimeter
Farba produktu Transparentné
Maximálna prevádzková teplota (°C) 149 Stupeň Celzia
Odvetvia Všeobecný priemysel, Reklama
Podkladový materiál (nosič) Akrylová pena
Použitie Spôsoby montáže pri lepení panelov k rámom/výstuh k panelom, Pripevňovanie inštalácií a obkladov, Upevňovanie tesnení
Typ lepidla Akryl
Typ peny Prispôsobivé
Vnútri/vonku Vnútri/vonku
Značky 3M™

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M