1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Vinylové pásky
 5. 3M™ Vinyl Tape 471F, Orange, 51 mm x 33 m, 0.14 mm

3M™ Vinyl Tape 471F, Orange, 51 mm x 33 m, 0.14 mm

 • 3M ID 7000028854
 • UPC 00021200043123

Zachováva si žiarivú farbu aj pri vystavení intenzívnej abrázii a rozpúšťadlám

Prispôsobí sa povrchom a dobre drží natiahnutie, takže je ideálna na použitie na zakrivených a nepravidelných povrchoch

Gumová lepiaca hmota umožňuje dobré priľnutie k celej škále materiálov

Zobraziť viac detailov
Celková šírka (metricky) 50,8 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,14 milimeter
Podkladový materiál (nosič) PVC
Farba produktu Oranžová

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Zachováva si žiarivú farbu aj pri vystavení intenzívnej abrázii a rozpúšťadlám
 • Prispôsobí sa povrchom a dobre drží natiahnutie, takže je ideálna na použitie na zakrivených a nepravidelných povrchoch
 • Gumová lepiaca hmota umožňuje dobré priľnutie k celej škále materiálov
 • Jednoduché odstránenie z mnohých povrchov zníži náklady na čistenie a prácu
 • Dobre odoláva rozpúšťadlám, vďaka tomu chráni pokrytý povrch a má dlhšiu životnosť
 • Available in a wide variety of vivid colours and sizes

Vinylová páska 3M™ 471 je tvarovateľná farebná páska, pozostáva z vinylového povrchu a gumového lepidla. Ideálna na rôzne značkovanie, triedenie a všeobecné použitie. Táto páska je navrhnutá na dlhotrvajúci výkon, odoláva opotrebovaniu, škrabancom a predratiu. Vinylová páska 471 spoločnosti 3M™ je dostupná v 9 jasných farebných prevedeniach a v priehľadnom prevedení.

Prispôsobí sa nepravidelným povrchom, čisté odstránenie Naša vinylová páska 471 spoločnosti 3M™ je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila nepravidelným, zaobleným a konvexným povrchom. Spolu so schopnosťou dobrého udržania natiahnutia to znamená, že sa táto páska výborne hodí na pripevňovanie, obaľovanie a tesnenie. Gumová lepiaca plocha zaručí dobrú priľnavosť a vynikajúce držanie na mnohých rôznych povrchoch. Kombinácia vystuženia a lepiacich vlastností pomáha predchádzať odlepovaniu zo strán, páska vďaka tomu drží na mieste. Po splnení svojho účelu sa páska dá z väčšiny povrchov odlepiť bez toho, aby zanechala stopy lepidla, predchádza sa tak nákladnému odstraňovaniu a čisteniu. Vďaka svojej tvarovateľnosti, okamžitému priľnutiu a čistému odstráneniu je vinylová páska 471 spoločnosti 3M™ výborným kandidátom na krytie počas maliarskych prác a tvorbu dekorácií. Odporúčané aplikácie Vyznačenie pruhov a bezpečnostné značenie Použitie s materiálmi, ktoré ľahko korodujú Farebné vyznačenie Zalepenie kanistrov a nádob na skladovanie Tvorba dekorácií Maliarska páska Viazanie do zväzkov, upevnenie Prechodná ochrana povrchov Jasné farby v náročných aplikáciách Vinylová páska 3M™ 471 je vysoko odolná voči abrázii. Táto páska je vynikajúca na značenie pruhov a farebné rozlíšenie, pretože si zachováva svoju farbu aj po vystavení abrázii, opotrebovaniu a rozpúšťadlám. Vďaka týmto vlastnostiam a jednoduchosti odstránenia je vinylová páska 471 spoločnosti 3M™ často rýchlejšia, všestrannejšia a menej nákladná voľba, než maľovanie. Ak sa na vyznačenie dráhy namiesto náteru použije páska, eliminuje sa tým potreba vetrania otvorených priestorov od rozpúšťadiel obsiahnutých v nátere. Vinylová páska 3M™ 471 má nízky obsah vylúhovateľných halogénov a síry, takže sa môže používať aj na povrchoch, ktoré ľahko korodujú, napríklad v jadrovej energetike či vo výrobe nehrdzavejúcej ocele.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.