1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Náradie a vybavenie
 4. Aplikátory lepidla
 5. Ručné aplikátory
 6. Aplikátor H so zásobníkom lepidla 3M™, znížený výkon - obsahuje násadku lepidla 4001 v zásobníku

Aplikátor H so zásobníkom lepidla 3M™, znížený výkon - obsahuje násadku lepidla 4001 v zásobníku

3M ID 7000028629
 • Pištoľ dávkuje lepidlo regulovaným vzorom.
 • Oporný výstupok spúšte zabraňuje náhodnému vytlačeniu lepidla a upravuje výkon
 • Jednoduché upevnenie a odstránenie pomocou nastaviteľného kľúča
 • Vrátane násadky na 3M™ lepidlo v zásobníku
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Pištoľ dávkuje lepidlo regulovaným vzorom.
 • Oporný výstupok spúšte zabraňuje náhodnému vytlačeniu lepidla a upravuje výkon
 • Jednoduché upevnenie a odstránenie pomocou nastaviteľného kľúča
 • Vrátane násadky na 3M™ lepidlo v zásobníku

Naše aplikátory so zásobníkom lepidla 3M™ sú štandardným zariadením na použitie s väčšinou našich produktov v spreji a odporúčajú sa pri aplikáciách, kde sa požaduje bežný výkon. Spájame trvanlivý, vyvážený dizajn s kovovou konštrukciou a pohodlným držaním, čo poskytuje účinnú reguláciu počas prevádzky.

Poskytuje optimálny vzor nanášania a reguláciu pokrytia Aplikátory so zásobníkom lepidla 3M™ sa môžu nastaviť na rôzne vzory, aby sa zabezpečilo rovnomerné pokrytie a konzistentná doba sušenia. Hák namontovaný na hornej časti každého aplikátora umožňuje ľahké skladovanie a zavesenie počas používania. Odporúčané použitie Štandardný aplikátor pre lepidlá 3M v zásobníku Vrátane násadky Naše štandardné aplikátory sú dodávané s našou násadkou na zásobník lepidla 3M™ 9501, čo ponúka presnú reguláciu na veľkých plochách s cieľom maximalizovať aplikáciu lepidla. Navyše, ponúkame aj aplikátor so zásobníkom lepidla 3M™ s vysokým výkonom (pre použitie s lepidlom v spreji 3M™ HoldFast 70) ako aj aplikátor so zásobníkom lepidla 3M™ so zníženým výkonom (pre použitie so zásobníkom 3M™ vysoko pevného tvarovateľného lepidla v 94CA spreji a zásobníkom vysoko pevného lepidla 3M™ 94 ET). Ak si chcete vybrať, ktorý aplikátor 3M je pre vás najlepšou voľbou, kontaktujte prosím našich odborníkov na 1-800-362-3550.