1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Lepiace, montážne a transferové pásky
 5. Lepiace transferové pásky
 6. 3M™ prenosová lepiaca páska 9626, priehľadná, 54 in x 60 yd

3M™ prenosová lepiaca páska 9626, priehľadná, 54 in x 60 yd

 • 3M ID 7000001482
 • UPC 00051111918975

Prírodná, 2 mil (0,06 mm) prenosová lepiaca páska na priesvitnej papierovej vložke č. 60

Rýchla priľnavosť a okamžité priľnutie

Výnimočné vlastnosti lepidla a dobrá priľnavosť a plasty s vysokou a nízkou povrchovou energiou

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Prírodná, 2 mil (0,06 mm) prenosová lepiaca páska na priesvitnej papierovej vložke č. 60
 • Rýchla priľnavosť a okamžité priľnutie
 • Výnimočné vlastnosti lepidla a dobrá priľnavosť a plasty s vysokou a nízkou povrchovou energiou
 • Dobrá odolnosť voči rozpúšťadlám a vlhkosti
 • Laminovaný formát lepidla umožňuje dobré prispôsobenie nepravidelným povrchom

3M™ prenosová lepiaca páska 9626 ihneď priľne na materiály s vysokou a nízkou povrchovou energiou. Priesvitná papierová vložka č. 60 zabezpečuje rozmerovú stabilitu a lepšiu manipuláciu pri vyrezávaní a laminovaní.

Výnimočná pevnosť a tenké línie priľnutia 3M™ prenosová lepiaca páska 9626 je určená pre rýchle a silné priľnutie, má vysokú pridržiavaciu silu na rôznych materiáloch, vrátane polypropylénu s nízkou priľnavosťou a práškových náterov. Je na nej nanesené len 2 mil (0,06 mm) 3M™ rýchlo priľnúce lepidlo 360, má vynikajúcu pevnosť s minimálnym množstvom lepidla, je silná, jej aplikácia je ľahká a hladká a vytvára tenké línie priľnutia. Páska je odolná voči vlhkosti, UV, krátkodobému pôsobeniu teploty do 250ºF (121ºC) a chemikáliám (vrátane oleja, jemných kyselín a zásad). Odporúčané použitie Montáž plastových krytov a zložiek (pripevňovanie objímok) Pripevňovanie obkladov pri dekorovaní interiérov Výhoda lepidla 360 Na 3M™ prenosovej lepiacej páske 9626 je nanesené 3M™ rýchlo priľnúce lepidlo 360, ktoré zaručuje vysokú pridržiavaciu silu so slabým zápachom. Výhodou uvedeného lepidla 360 je jeho extrémne vysoká odlupovacia priľnavosť rovnako vysoká priľnavosť na polypropylénových a oceľových substrátoch.  Má vysokú pridržiavaciu silu aj s menším množstvom lepidla a tiež rýchlo priľne na mnoho substrátov s nízkou povrchovou energiou. Ako fungujú prenosové lepiace pásky Vo všeobecnosti sú prenosové lepiace pásky od spoločnosti 3M zvitkami lepidla citlivého na tlak, ktoré sú nanesené na špeciálnu vložku, ktorá sa dá odstrániť. Pri aplikácii sa páska jednoducho stlačí, lepiacou časťou smerom dole, a to na povrch a potom sa vložka odlúpne. Viacero vlastností lepidiel a vložiek spĺňajú požiadavky rôznych aplikácií, ako sú pripevňovanie firemných štítkov na plasty s vysokou a nízkou povrchovou energiou, aplikovanie grafických prekrývajúcich sa prvkov, a to pri vysokých teplotách, ďalej pri penovom utesňovaní, pripájaní tkanín, značiek, plagátov, nápisov, výkladných skríň v mieste predaja a pod.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.