O 3M™ Novec™

 • V spoločnosti 3M využívame vedu na zlepšenie kvality života a na podporu firiem. Neustále hľadáme spôsoby, ako robiť veci lepšie, bezpečnejšie a zodpovednejšie pokiaľ ide o zdravie a bezpečnosť vašich pracovníkov, kvalitu vašich výrobkov, vplyv vašich procesov na životné prostredie a ochranu vašej kritickej infraštruktúry, majetku a údajov. Technické kvapaliny 3M Novec vyvíjame so zámerom nájsť riešenia, ktoré čistia, chladia, obaľujú a chránia na vysokej úrovni z hľadiska výkonu a pri vysokej miere bezpečnosti, a zároveň pomáhajú minimalizovať dopad na životné prostredie vo svete, v ktorom žijeme.

Svietiace budovy proti fialovej oblohe v meste.
Múdre. Bezpečné. Udržateľné.

Výkon bez kompromisov

Špičková veda za produktmi Novec sa môže našim zákazníkom javiť ako niečo, čo je „mimo tohto sveta“! Z hľadiska výkonu, bezpečnosti alebo trvalej udržateľnosti nepoznáme žiadne kompromisy. Naše výrobky s ohľadom na túto rovnováhu špeciálne navrhujú odborníci, ktorí vedia, aký výkon potrebujete. Naším zámerom je pomôcť vám dosiahnuť technické ciele a podporiť vaše poslanie a hodnoty. Zvoľte si produkty 3M Novec a nebudete musieť vyberať medzi tým, čo je dobré pre vašu firmu, vašich ľudí, váš svet, vesmír...

 • Vedkyňa s bezpečnostnými okuliarmi drží 3D model molekuly.
  Inteligentné

  Vyvinuli sme univerzálny sortiment produktov, ktoré sú vhodné aj pre tie najnáročnejšie aplikácie, pričom pozitívne ovplyvnia vašu činnosť a pomôžu pri tvorbe vášho odkazu kvality.

 • Vedci v čistých oblekoch používajú digitálne tablety v laboratórnom experimente.
  Bezpečné

  Našu zodpovednosť pri poskytovaní spoľahlivých riešení, ktoré vás nenútia vyberať si medzi výkonom a zdravím pracovníkov, berieme vážne.

 • Panoramatická fotografia siluety mesta Sydney pri pobreží.
  Trvalo udržateľné

  Zanechajte za sebou odkaz a prejavte svoj záväzok voči planéte výberom riešenia, ktoré je zámerne vyvinuté s ohľadom na trvalú udržateľnosť. Všetky produkty Novec majú nulový potenciál poškodzovania ozónovej vrstvy (ODP) a nízky potenciál globálneho otepľovania (GWP). Nepodliehajú predpisom o postupnom obmedzovaní, a preto sú trvalým riešením, ktoré môže pomôcť dosiahnuť vašu víziu ekologickejšieho a trvalo udržateľnejšieho sveta.


Aplikácie a produkty 3M Novec


Odporúčané zdroje a nástroje

Zobraziť všetky zdroje a nástroje

Aktuálne témy a novinky týkajúce sa výrobkov 3M Novec

Zobraziť všetky aktuálne témy a novinky

Prečítajte si prehľady a komentáre týkajúce sa najnovších noviniek, ktoré sú dôležité pre vašu činnosť. Napísali ich odborníci na produkty 3M Novec v oblasti hasenia, čistenia rozpúšťadlami, depozície nosného rozpúšťadla a lubrikantov a na povrchovú ochranu elektroniky. Ak sa prihlásite na odber našich noviniek, budete neustále informovaní o novom vývoji.

 • mája 05, 2022

  Webinar: Non-flammable fluid solutions for liquid cooling and precision cleaning in the MedTech Industry

  Join us on June 8th 2022 to find out how 3M Novec can be applied to your MedTech processes as safe and sustainable heat transfer and precision cleaning solutions.

  mája 05, 2022
 • marca 25, 2022

  Webinar: Cooling electronics using sustainable heat transfer fluids

  Join us on April 28th April 2022 to find out how 3M Novec can be used as working fluids for heat transfer in a wide range of applications including cold storage,  power electronics and avionics.

  marca 25, 2022 Webinar: Cooling electronics using sustainable heat transfer fluids Webinar: Cooling electronics using sustainable heat transfer fluids
 • októbra 30, 2021

  Webinar: Smart Heat Transfer fluid solutions for today's electronics, low temperature applications and power plants

  Join us on November 16th 2021 to find out how 3M Novec can be used as working fluids for heat transfer in a wide range of applications including cold storage, power electronics and avionics.

  októbra 30, 2021 Webinar: Smart Heat Transfer fluid solutions for today's electronics, low temperature applications and power plants Webinar: Smart Heat Transfer fluid solutions for today's electronics, low temperature applications and power plants
 • novembra 05, 2021

  Webinar: Museum and Cultural Heritage Fire Protection

  Join us on November 30th 2021 to find out how your museum can benefit from 3M™ Novec™ 1230 Fire Protection Fluid. Support you organization's long-term mission in terms of sustainability, caring for visitors and the community, and protecting exhibits and artifacts from a range of foreseeable risks to the collection.

  novembra 05, 2021 Webinar: Museum and Cultural Heritage Fire Protection Webinar: Museum and Cultural Heritage Fire Protection

Aktuálne témy a novinky týkajúce sa výrobkov 3M Novec

Zobraziť všetky aktuálne témy a novinky

Prečítajte si prehľady a komentáre týkajúce sa najnovších noviniek, ktoré sú dôležité pre vašu činnosť. Napísali ich odborníci na produkty 3M Novec v oblasti hasenia, čistenia rozpúšťadlami, depozície nosného rozpúšťadla a lubrikantov a na povrchovú ochranu elektroniky. Ak sa prihlásite na odber našich noviniek, budete neustále informovaní o novom vývoji.


Obráťte sa na nás, ak sa chcete dozvedieť viac o produktoch 3M Novec

Náš tím vrátane technikov, vedcov a ďalších odborníkov odpovie na vaše otázky a ponúkne vám celkovú podporu, ktorú potrebujete.