O 3M™ Novec™

 • V spoločnosti 3M využívame vedu na zlepšenie kvality života a na podporu firiem. Neustále hľadáme spôsoby, ako robiť veci lepšie, bezpečnejšie a zodpovednejšie pokiaľ ide o zdravie a bezpečnosť vašich pracovníkov, kvalitu vašich výrobkov, vplyv vašich procesov na životné prostredie a ochranu vašej kritickej infraštruktúry, majetku a údajov. Technické kvapaliny 3M Novec vyvíjame so zámerom nájsť riešenia, ktoré čistia, chladia, obaľujú a chránia na vysokej úrovni z hľadiska výkonu a pri vysokej miere bezpečnosti, a zároveň pomáhajú minimalizovať dopad na životné prostredie vo svete, v ktorom žijeme.

Svietiace budovy proti fialovej oblohe v meste.
Múdre. Bezpečné. Udržateľné.

Výkon bez kompromisov

Špičková veda za produktmi Novec sa môže našim zákazníkom javiť ako niečo, čo je „mimo tohto sveta“! Z hľadiska výkonu, bezpečnosti alebo trvalej udržateľnosti nepoznáme žiadne kompromisy. Naše výrobky s ohľadom na túto rovnováhu špeciálne navrhujú odborníci, ktorí vedia, aký výkon potrebujete. Naším zámerom je pomôcť vám dosiahnuť technické ciele a podporiť vaše poslanie a hodnoty. Zvoľte si produkty 3M Novec a nebudete musieť vyberať medzi tým, čo je dobré pre vašu firmu, vašich ľudí, váš svet, vesmír...

 • Vedkyňa s bezpečnostnými okuliarmi drží 3D model molekuly.
  Inteligentné

  Vyvinuli sme univerzálny sortiment produktov, ktoré sú vhodné aj pre tie najnáročnejšie aplikácie, pričom pozitívne ovplyvnia vašu činnosť a pomôžu pri tvorbe vášho odkazu kvality.

 • Vedci v čistých oblekoch používajú digitálne tablety v laboratórnom experimente.
  Bezpečné

  Našu zodpovednosť pri poskytovaní spoľahlivých riešení, ktoré vás nenútia vyberať si medzi výkonom a zdravím pracovníkov, berieme vážne.

 • Panoramatická fotografia siluety mesta Sydney pri pobreží.
  Trvalo udržateľné

  Zanechajte za sebou odkaz a prejavte svoj záväzok voči planéte výberom riešenia, ktoré je zámerne vyvinuté s ohľadom na trvalú udržateľnosť. Všetky produkty Novec majú nulový potenciál poškodzovania ozónovej vrstvy (ODP) a nízky potenciál globálneho otepľovania (GWP). Nepodliehajú predpisom o postupnom obmedzovaní, a preto sú trvalým riešením, ktoré môže pomôcť dosiahnuť vašu víziu ekologickejšieho a trvalo udržateľnejšieho sveta.


Aplikácie a produkty 3M Novec


Odporúčané zdroje a nástroje

Zobraziť všetky zdroje a nástroje

Aktuálne témy a novinky týkajúce sa výrobkov 3M Novec

Zobraziť všetky aktuálne témy a novinky

Prečítajte si prehľady a komentáre týkajúce sa najnovších noviniek, ktoré sú dôležité pre vašu činnosť. Napísali ich odborníci na produkty 3M Novec v oblasti hasenia, čistenia rozpúšťadlami, depozície nosného rozpúšťadla a lubrikantov a na povrchovú ochranu elektroniky. Ak sa prihlásite na odber našich noviniek, budete neustále informovaní o novom vývoji.

 • Protection of Automotive Electronics using 3M Novec Electronic Grade Coatings

  Our webinar discover how to protect sensitive automotive electronics from moisture, sulphur, pollution and grime. You’ll gain an understanding of what the coating looks like as well as its performance and durability in challenging environments on October 7th at 10.30 am. Regsiter today!

  Protection of Automotive Electronics using 3M Novec Electronic Grade Coatings Protection of Automotive Electronics using 3M Novec Electronic Grade Coatings
 • Cost effective cleaning for the Automotive Industry with 3M Novec

  You can learn about the technical and economic advantages of cleaning with 3M™ Novec™ Engineered Fluids in the Automotive Industry in our webinar on September 21st at 10.30 am. Register today!

  Cost effective cleaning for the Automotive Industry with 3M Novec Cost effective cleaning for the Automotive Industry with 3M Novec
 • Webinar: Protection of control electronics in harsh environments

  ​Join our webinar on June 30th to discover how to protect sensitive electronics. You’ll gain an understanding of what the coating looks like as well as its performance and durability in challenging environments.

  Webinar: Protection of control electronics in harsh environments Webinar: Protection of control electronics in harsh environments
 • Webinar: Reliable and Sustainable Heat Transfer Fluid solutions

  Join our live webinar on 8 June 2021 to see how 3M can be used as working fluids for heat transfer in cold storage, freeze drying of pharmaceutical production equipment.

Aktuálne témy a novinky týkajúce sa výrobkov 3M Novec

Zobraziť všetky aktuálne témy a novinky

Prečítajte si prehľady a komentáre týkajúce sa najnovších noviniek, ktoré sú dôležité pre vašu činnosť. Napísali ich odborníci na produkty 3M Novec v oblasti hasenia, čistenia rozpúšťadlami, depozície nosného rozpúšťadla a lubrikantov a na povrchovú ochranu elektroniky. Ak sa prihlásite na odber našich noviniek, budete neustále informovaní o novom vývoji.


Obráťte sa na nás, ak sa chcete dozvedieť viac o produktoch 3M Novec

Náš tím vrátane technikov, vedcov a ďalších odborníkov odpovie na vaše otázky a ponúkne vám celkovú podporu, ktorú potrebujete.