1. Fonendoskopy 3M Littmann
  2. Vzdelávanie
  3. Zdroje pre študentov
Učte sa s 3M™ Littmann® fonendoskopmi

Počujte viac. Naučte sa viac.

Učte sa s 3M™ Littmann® fonendoskopmi
Vyberte si ten pravý 3M™ Littmann® fonendoskop pre vás

Vyberte si kvalitný fonendoskop, ktorý vám pomôže naučiť sa počúvať.

Veľmi dobre viete, že aby ste dokázali účinne vyšetrovať a sledovať vašich pacientov, je potrebné naučiť sa používať fonendoskop – a to si vyžaduje veľa tréningu. Začnite s fonendoskopom určeným na vzdelávanie s profesionálnym akustickým vybavením, ktorý vám pomôže už od začiatku a vydrží vám mnoho rokov. 3M™ Littmann® fonendoskopy sú tou najlepšou voľbou pre študentov aj lekárov, odporúčajú ich aj profesori na výučbu aj pre klinickú prax.

Odporúčané modely 3M™ Littmann® fonendoskopov pre študentov, ktorí hľadajú kvalitný, spoľahlivý fonendoskop: 3M™ Littmann® Classic III™ fonendoskop a 3M™ Littmann® Cardiology IV™ fonendoskop. Obidva modely ponúkajú vysokú akustickú citlivosť, vyššie pohodlie a pokročilé funkcie. Oba sú praktické, keďže majú obojstranný hrudný snímač – jedna strana pre dospelých a druhá strana pre detských pacientov. So širokým spektrom dostupných kombinácií farieb hadičky a úpravy hrudného snímača si určite nájdete fonendoskop, ktorý sa najviac hodí k vášmu štýlu.

 

Potrebujete pomoc s výberom toho správneho pre vás? Radi vám pomôžeme.


Laditeľná technológia uľahčuje učenie používania fonendoskopu.

Laditeľná technológia je ďalšou funkciou, vďaka ktorej sú Classic III fonendoskop a 3M™ Littmann® Cardiology IV™ fonendoskop skvelou voľbou pre študentov, ktorí sa učia ako používať fonendoskop. Tento vynález spoločnosti 3M vám umožňuje počúvať zvuky s rôznou frekvenciou bez presúvania hrudného snímača. Nastavením tlaku na hrudný snímač počujete rôzne typy zvukov – vysoký tlak pre vysokofrekvenčné zvuky a nízky tlak pre nízkofrekvenčné zvuky. Tréningom sa naučíte rýchlo nájsť a rozlišovať rôzne zvuky bez presúvania hrudného snímača.

  • Súčasťou oboch fonendoskopov je obojstranný hrudný snímač s laditeľnými membránami na strane pre dospelých aj detských pacientov. Vďaka tomu vám stačí jeden fonendoskop na trénovanie počúvania na pacientoch v rôznom veku a s rôznou veľkosťou. Navyše, stranu pre detských pacientov je možné premeniť na tradičný zvonček výmenou jednodielnej membrány s nechladiacim okrajom, takže sa môžete naučiť aj túto auskultačnú techniku.

    VYSKÚŠAJTE SI FONENDOSKOP U VÁŠHO PREDAJCU


Ruky držiace mobilné zariadenie, na ktorom sa zobrazuje obrazovka z aplikácie 3M™ Littmann® Learning Institute.

Naučte sa auskultačné zručnosti kedykoľvek a kdekoľvek.

Aplikácia 3M™ Littmann® Learning Institute je zadarmo pri nákupe akéhokoľvek 3M™ Littmann® fonendoskopu. Stiahnite si aplikáciu do svojho mobilného zariadenia a trénujte diagnostické zručnosti pomocou situácií pacientov, pri ktorých počúvate autentické zvuky srdca a pľúc – a potom si otestujte svoje vedomosti! Sledujte svoj pokrok a vyhrávajte odznaky na ceste za zvládnutím auskultačných zručností.

Odomknite kompletný obsah aplikácie pomocou sériového čísla, ktoré sa nachádza na hrudnom snímači vášho 3M™ Littmann® fonendoskopu.

Stiahnite si aplikáciu


Ďalšie zdroje na podporu učenia s vaším fonendoskopom.

Využite naše zdroje pre študentov, ktoré slúžia na podporu vášho učenia v škole.  • iTunes Store je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Google Play je ochranná známka spoločnosti Google Inc.
SLEDOVAŤ ZNAČKU 3M™ LITTMANN®
Bluetooth je registrovaná ochranná známka spoločnosti Bluetooth SIG. Java je registrovaná ochranná známka spoločnosti Oracle.
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky