Nájdite si tú správnu úroveň podpory

Naša príručka o úrovniach podpory vám pomôže vybrať si ten správny produkt na konkrétne poranenie v tom správnom čase – keď ho potrebujete najviac.


Úrovne podpory – dlahy a opory

 • Mierna podpora

  Mierna podpora

  Zabezpečuje miernu kompresiu, podporu a terapeutické zadržiavanie tepla s cieľom dosiahnuť úľavu od príznakov spojených s drobným vytknutím, vykĺbením a artritídou. Pohodlné nosenie počas celého dňa.

 • Stredná podpora

  Stredná podpora

  Poskytuje prispôsobiteľnú úroveň kompresie, podporu a terapeutické zadržiavanie tepla s cieľom dosiahnuť úľavu od príznakov spojených s drobným vytknutím, vykĺbením, artritídou a bolesťou svalov. Pohodlné nosenie počas celého dňa alebo na konkrétne činnosti.

 • Stredná stabilizačná podpora

  Stredná stabilizačná podpora

  Poskytuje vhodnú a anatomicky správnu stabilizačnú podporu s cieľom uľaviť od príznakov spojených s vytknutím, vykĺbením, artritídou či zraneniami v dôsledku opakovanej záťaže a pomáha predchádzať opakovanému zraneniu. Flexibilné stabilizačné podmienky môžu byť kvôli pohodlnému noseniu odnímateľné a prispôsobiteľné.

 • Pevná podpora

  Pevná podpora

  Poskytuje pevnú podporu pomocou kombinácie vyspelých materiálov s cieľom predchádzať opakovanému zraneniu a pomôcť uľaviť od príznakov spojených s vytknutím, vykĺbením, artritídou a zraneniami v dôsledku opakovanej záťaže.

 • Pevná stabilizačná podpora

  Pevná stabilizačná podpora

  Poskytuje najvyššiu úroveň podpory a stabilizácie pomocou flexibilných umelohmotných a/alebo hliníkových stabilizačných pomôcok s popruhmi s cieľom pomôcť znížiť riziko opakovaného zranenia a uľaviť od príznakov spojených s akútnymi zraneniami.

Sledujte značku FUTURO™:
FUTURO je ochranná známka spoločnosti 3M.
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky