• Spolupracuje s nami majster sveta v triatlone Javier Gómez Noya, aby zdôraznil výhody nášho špičkového radu končatinových bandáží a ortéz.

  Od roku 2006 je Javier jedným z najúspešnejších triatlonistov na svete. Je päťnásobným majstrom sveta v triatlone a strieborným medailistom z londýnskych olympijských hier v roku 2012. Okrem toho získal počas svojej kariéry mnoho ďalších titulov.

  Je inšpiratívnou postavou a hoci študoval strojárstvo, preorientoval sa na dráhu profesionálneho športovca. Javier surfuje, hrá na gitare, prispieva na UNICEF a spolupracuje s galícijskou univerzitou s cieľom podnecovať mladých ľudí k športu.

  Je úžasné, že napriek vážnemu zraneniu lakťa v roku 2015 sa Javier nikdy nevzdal a v plnom rozsahu sa vrátil k víťazeniu, pričom získal ďalšie tituly a dosiahol nové úspechy. Vďaka svojmu nadšeniu a odolnosti sa stal skutočným ambasádorom značky FUTURO™.


 • Beh

Facebook

Sledujte Javierovu facebookovú stránku, kde nájdete pokusy, strasti a triatlony majstra sveta.


 • Javier Gómez s lakťovou bandážou Futuro

  FUTURO – opora potrebná pre dosahovanie výnimočných výkonov

  Pre cielenú oporu a pohodlie používa Javier rôzne produkty značky FUTURO™, ktoré sa vedia prispôsobiť a poskytujú kompresiu, ktorú počas tréningu potrebuje.


Sledujte značku FUTURO™:
FUTURO je ochranná známka spoločnosti 3M.
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky